Zotac 3060 Ti alınır mı?

Bence alınmaz. Eğer bahsettiğiniz model buysa "ZOTAC GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge".

Soğutma kapasitesi iyi durmuyordu. 2560 RPM (%80 fan hızı)'de 72°C iyi bir değer değil.
Beni korkutan durum da bu işte. Çok da anlamıyorum ancak bu listedeki ekran kartlarının FE dışındakileri 3 fanlı sanırım. 2 fanlı olması mı bu sıcaklığa sebep oluyor ve bu sıcaklık bir sıkıntı yaratır mı? Başka 2 fanlı bir model tercih etsem yine bu sıcaklıklarda mı olacak? Son olarak da 42 db fazla gürültü yapar mı?

Beni korkutan durum da bu işte. Çok da anlamıyorum ancak bu listedeki ekran kartlarının FE dışındakileri 3 fanlı sanırım. 2 fanlı olması mı bu sıcaklığa sebep oluyor ve bu sıcaklık bir sıkıntı yaratır mı? Başka 2 fanlı bir model tercih etsem yine bu sıcaklıklarda mı olacak? Son olarak da 42 db fazla gürültü yapar mı?
İncelemeciler farklı ama Palit daha iyi duruyor gibi. Özellikle ses ölçümleri farklılık gösterebilir.

Eğer aklında başka spesifik bir model varsa. Veri tabanlarında araştırma yapabilirim.

Hem TechPowerUp hem de Testseek'teki veri tabanlarına baktım ama incelemeye girmemiş o model.

Bir hafta sonra belki.

YouTube'da ise sadece Vietnamlı bir kanal incelemiş gibi.

Hem TechPowerUp hem de Testseek'teki veri tabanlarına baktım ama incelemeye girmemiş o model.

Bir hafta sonra belki.

YouTube'da ise sadece Vietnamlı bir kanal incelemiş gibi.
Dediğiniz videodaki oyun testlerinde en yüksek 66 derece görmüşler. Tabii ki çok doğru olmayabilir bu fark ama 6 derecelik fark ne etki yaratır sizce?

Geri
Yukarı