Zotac ekran karti guvenilir mi?

hashasbaran

Decapat
Daha fazla  
Ekran karti olarak 3060 alacagim ve Zotac marka ekran karti diger markalara gore cok dusuk fiyatta. Sizce guvenilir mi yoksa biraz daha para toplayip 3060 ASUS mu alayim? + islemci olarak Ryzen 5. nesil 5500 dusunuyorum. Anakart da ASUS Prime B550M Wi-Fi var aklimda. Sizce nasıl ikisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zotac ASUS'a göre daha geride. Hem soğutma mühendisliği ASUS'ta daha iyi. Zotac ASUS'a göre daha çok ısınacak, ona göre alın. Ama alınmaz demiyorum.

Aradaki fiyat farkı soğutmaya değmeyecektir. Ve bu asus dual fiyatına çıkabiliyorsanız 6750 XT bile satın alabiliyorsunuz. ( Nvidia sordum, bana amd önermeyin demeyin gerçekten içim el vermiyor böyle performans farkına zaten amd tarafında sorunların çok büyük kısmı çözülmüşken )

Tabii ki RX 6600 XT saf performans olarak daha iyi bir ekran kartı. Hem FSR 2.0 geliyor. Ama NVIDIA DLSS varken ne bileyim yani?

DLSS için o kadar fark verilmez hocam ayrıca FSR 2.0 modlar ile neredeyse her oyuna entegre edilebiliyor ve bana göre DLSS'e yakın sadece AMD bu konuda YouTuber'lara vs reklam vermediği için kimse bilmiyor, RX 570 kullanan biri olarak farkı gerçekten hissediyorum FSR'da.

DLSS için o kadar fark verilmez hocam ayrıca FSR 2.0 modlar ile neredeyse her oyuna entegre edilebiliyor ve bana göre DLSS'e yakın sadece AMD bu konuda YouTuber'lara vs reklam vermediği için kimse bilmiyor, RX 570 kullanan biri olarak farkı gerçekten hissediyorum FSR'da.

Doğru söylüyorsunuz da; daha birçok oyuna FSR gelmedi, o ne olacak?

Geri
Yukarı