Zotac GTX 1050 orta butceli sistem

Haklısınız, işlemciye yük bindiren oyunlarda darboğaz olabilir. Bu ekran kartında oyunları yüksek ayarlarda oynayacağınız için işlemcinin biraz daha yükseltilmesi veya ekran kartının düşürülmesi doğru olur.
Aynen öyle. GTX 1060 olan topladığı sistem güzeldi işte! Neden bu kada işlemci düşkünü insanlar anlamıyorum...

Konuyu açan arkadaş
gtx1060
i5 6400 veya i5 6500 bütçen hangisine yetiyorsa alabilirsin. (y)

i5 6400 ile GTX 1060 3gb alıp güncellemiyim o zaman? Yagizo önermişti sanırım bunu. Güncellemeye kalkınca çok para harcayacak oluyorum sanırım o yüzden alıp bitireyim mi?

i5 6400 ile GTX 1060 3gb alıp güncellemiyim o zaman? Yagizo önermişti sanırım bunu. Güncellemeye kalkınca çok para harcayacak oluyorum sanırım o yüzden alıp bitireyim mi?
i5 6400 gtx1060 6gb alabilirsiniz.
Güncellemek size kalmış. Sistem yetersiz kaldığında güncellenebilir. :)

GTX 1060 6GB ile i5 6400 demiştim ben.

son hali şu:
qwrqwe.jpg

Toplamalı mıyım? Kasa nasıldır? Bu arada herkese çok teşekkür ederim, çok ilgilendiniz fikirleriniz beni yöneltti. 4-5 sene güncellemeyi düşünmüyorum. RAM ve SSD ekleyeceğim sadece.

son hali şu: Eki Görüntüle 209422

Toplamalı mıyım? Kasa nasıldır? Bu arada herkese çok teşekkür ederim, çok ilgilendiniz fikirleriniz beni yöneltti. 4-5 sene güncellemeyi düşünmüyorum. RAM ve SSD ekleyeceğim sadece.
Fiyatlar dahada yükselmeden toplayın. Hayırlı olsun. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı