Zotac GTX 660 Ti AMP iyi midir?

• Konuyu başlatan emir
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 9B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
700 Watt bir güç kaynağı günümüzde bütün sistemlerde yeterlidir diyebilirim.

Evet bu kaliteli ancak 60 lira fark var. Arkadaş parçaları bütçeye tam olarak uydurduysa sorun olabilir.
Sorun olmayacaksa bunu al ama Commander da işini görecektir. 12V'den 585W güç veriyordu sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence tam parasının karşılığıdır. Benim sistem aldığımdan beri fiyatı değişmeyen tek HD 7870 var o da ASUS. ;)

Bu da beni çok mutlu ediyor çünkü ASUS ta diğerleri gibi 600 TL'ye kadar ucuzlasaydı eminim bunalıma girerdim, neden biraz daha bekleyip ucuza almadım diye. :D

Çok pahalı değil mi düşse de ben de alsam. :)

Biraz pahalı geldi.

Performans tablolarına baktığında Zotac GTX 660 Ti AMP ile 2-3 FPS fark var, sıcaklık ve diğer değerler ise neredeyse eşit.

Ayrıca Overclock limitleri gerçekten düşük.

Aralarındaki fiyat farkı ise 150 TL tam tamına.

Kısacası değmez diye düşünüyorum. :)

Bence tam parasının karşılığıdır. Benim sistem aldığımdan beri fiyatı değişmeyen tek HD 7870 var o da ASUS. ;)

Bu da beni çok mutlu ediyor çünkü ASUS ta diğerleri gibi 600 TL'ye kadar ucuzlasaydı eminim bunalıma girerdim, neden biraz daha bekleyip ucuza almadım diye. :D

Fiyatlar düşşün teselli etmesi benden Moderator'üm.

O ekran kartını alacağıma donanım dünyasını bırakırım. Fan sesi fazla olcakmış, soğumayacakmış, teknik servis güzel olmayacakmış..... Hepsinin canı cehenneme! O paranın üstüne az bir şey daha yatırır Zotac GTX 680 veya Sapphire 7870 O.C alırım, nasıl olsa düzeltildi siyah erkran sorunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı