Zotac RTX 3060 Ti vs MSI RTX 3060

akaymert

Centipat
Daha fazla  
Önümüzdeki haftalarda Sinerji Bilgisayar'dan yeni bir bilgisayar toplamayı planlıyorum, her şeye karar verdim ama ekran kartı konusunda kararsız kaldım. Ya MSI GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12g OC 12 GB GDDR6 192 bit LHR kartını alacağım ya da Zotac GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge 8 GB GDDR6 256 bit LHR alacağım. Arada 1000-1500TL civarı bir fark var. Normalde olsa Ti olduğu için onu alırdım ama Zotac markasına güvenemedim. İnternette ve forumlarda soğutma açısından sıkıntı yaşayabileceğim ile ilgili yazılar gördüm ve ne yapsam emin olamadım bundan dolayı birkaç tane sorum var cevaplarsanız çok memnun olurum.
  • Zotac markasının bu ekran kartına sahip olan var mı varsa şu ana kadar yaşadığı bir problem mevcut mu?
  • Zotac markasının herhangi bir ekran kartına sahip olan var mı varsa şu ana kadar yaşadığı bir problem mevcut mu?
  • yukarıda belirttiğim fiyat farkı için bir üst model ekran kartını almak mantıklı mı? Neden?​
Bu sorular dışında konu hakkında herhangi söylemek istediğiniz bir şey olursa söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zotac'a güvenilir. RTX 3060 Ti yerine RTX 3060 zaten alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı