Zowie mouse stok sorunu

dpi bence pek önemli değil hayatımda hiç 8000 dpi filan kullanan görmedim bende rival 3 var 8500 dpi a kadar çıkabiliyor ne önemi var ki ben 800 kullandıktan sonra
Zaten klasik en komik argümanları bu gidip 16000 dpilı mouse falan alıyorlar oysa 3000 dpidan fazlasını kontrol bile edemezler 1080p monitörde. Olay burada başlıyor ben fazladan gereksiz 10000 dpi yerine bilmem kaç tane makro tuşu yerine daha fazladan arge ve ergonomi satın alıyorum o paraya olay burada zaten. Bu mouse fps için özel üretiliyor fpste 2000 dpi kullanan bir kişi bile yok zaten. Gayet yeterli o sebepten ötürü.

Neden Zowie kullanıyorlar söyle de "bilgini" görelim o zaman :) Zaten bunların birçoğu sponsorluk veya Zowie en iyi algısı, böyle bir algının olmasına lafım yok bu arada, normal bir şey.

130 IPS tarama alanı...

Aga tamam öyle diyorsun, git sor o zaman Xantares'e Woxic'e 130 IPS mouse niye kullanıyorsunuz diye, veyahut bbldekilere sor hepsi Zowie kullanıyor adamların bir bildikleri var ki kullanıyor.

Zaten klasik en komik argümanları bu gidip 16000 DPI'lı mouse falan alıyorlar oysa 3000 DPI'dan fazlasını kontrol bile edemezler 1080p monitörde. Olay burada başlıyor ben fazladan gereksiz 10000 DPI yerine bilmem kaç tane makro tuşu yerine daha fazladan arge ve ergonomi satın alıyorum o paraya olay burada zaten. Bu mouse FPS için özel üretiliyor FPS'te 2000 DPI kullanan bir kişi bile yok zaten. Gayet yeterli o sebepten ötürü.

Tabii ki de öyle zaten. Mouse FPS ürünü olmasa ışıklı mışıqlı olur, software olur adamlar gerek duymuyor ki. Espor maçlarında tak çalıştır yazılıma gerek duymadan DPI ayarını yap yani adam buna bakıyor. İçindeki sensör kötü olsa hiçbir esporcunun kullanacağını sanmıyorum.

Aga tamam öyle diyorsun git sor o zaman xantares e woxice 130 IPS mouse niye kullanıyosunuz diye veyahut bbldekilere sor hepsi Zowie kullanıyor adamların bir bildikleri var ki kullanıyor

Ya sen ciddiye alma onu teknik bilgiyle konuşuyor. Pratikte saydığı şeylerin hepsi işe yaramaz şeyler. Muhtemelen FPS oyunu oynamıyor bile saydığı mouseların hiçbirini kullandığını da sanmıyorum. Ben ise bu işten para kazanan ve elimden başlıkta saydığımız şeylerin hepsi geçmiş biri olarak konuşuyorum. En başta ergonomik açıdan o kadar güzel ki yani. Elimi ağrıtmayan tek mouse diyebilirim aralarında. Oyunuma etkisini istatistikler olarak bildiğim için bu tür internetten okuduğu şeylerle konuşan pratiği olmayan insanlara kulak asmamak gerekir. Ki istatistik olarak profesyonellerin de ne tarafta olduğu gayet açık.

Yok hocam ne kötü sensörü 240823948324 dpi var diye iyi sensör diyorlar bazı mouselara komedi. Piyasadaki en iyi sensörleri kullanıyor zaten yeni modellerinde de.

Ya sen ciddiye alma onu teknik bilgiyle konuşuyor. Pratikte saydığı şeylerin hepsi işe yaramaz şeyler. Muhtemelen FPS oyunu oynamıyor bile saydığı mouseların hiçbirini kullandığını da sanmıyorum. Ben ise bu işten para kazanan ve elimden başlıkta saydığımız şeylerin hepsi geçmiş biri olarak konuşuyorum. En başta ergonomik açıdan o kadar güzel ki yani. Elimi ağrıtmayan tek mouse diyebilirim aralarında. Oyunuma etkisini istatistikler olarak bildiğim için bu tür internetten okuduğu şeylerle konuşan pratiği olmayan insanlara kulak asmamak gerekir. Ki istatistik olarak profesyonellerin de ne tarafta olduğu gayet açık.

Yok hocam ne kötü sensörü 240823948324 dpi var diye iyi sensör diyorlar bazı mouselara komedi. Piyasadaki en iyi sensörleri kullanıyor zaten yeni modellerinde de.
kanka şuan üni sınavına çalışıyorum ondan sonra oyunlara geri dönücem zowie s2 almayı düşünüyorum iyimidir

Nereden duyuyorsunuz siz bunları ya :D tarih öncesi sensörler falanmış piyasadaki en iyi sensörler Zowie de şu an internete Pro Player specs yazmak zor değil 100 kişilik bir listede 84 tane Zowie kullanan 3 tane G PRO kullanan e sporcu var mesela. Soruna gelirsek dostum Hepsiburada da stok var.

CS GO Pro Player Setups 2021: Settings, Steam, Config, Crosshairs, Gear (Mouse, Monitor, Keyboard) of 327 Professionals Players - CSGOPEDIA mesela. 72 oyuncu Zowie kullanıyor sadece 7 tanesi G PRO kullanıyor. Ve bu adam gelip buraya ne yazıyor ilginç doğrusu.

Zowie en iyi sensörleri kullanmıyor yalnız :D. Aksine kendi rakiplerine göre daha alt seviye sensörleri bulunuyor. He sensörü kötü değil fakat rakiplerine göre altta, en iyi değil yani :).

O işin bir kısmı da :D Olursun umarım. Gerçi şu an ben de değilim sistem değişti falan bakalım daha oynamadım rankları göreceğiz bu sezon nolur.
yani şuan ortalık karışık 1-2 aya düzelir diye düşünüyorum herkesi diamond dan radyanta atması filan saçma anlayamadım zaten şuan oyun oynamıyorum malum üni sınavı...

Zowie en iyi sensörleri kullanmıyor yalnız :D. Aksine kendi rakiplerine göre daha alt seviye sensörleri bulunuyor. He sensörü kötü değil fakat rakiplerine göre altta, en iyi değil yani :).

Hocam arkadaşın attığı listede Zowie 15. sırada gözüküyor sensör olarak ama işin pratiğinde o iş öyle değil. Siz Viper mini ile Zowie kıyasladığınızda 10 headshottan 7'sini atarsınız bu bir gerçek. Bakın FPS başlığı altında konuşuyorum MOBA'yla falan karşılaştırmıyorum veya makrolu oyunlarla. O listedeki
Weight+BMSLWH
Gibi parametlerinin hepsi bir amaca hizmet ediyor Zowie mouselarda o da oyunculara FPS oynatmak. Değindiğim nokta bu. En iyi sensörlerden biri diyorsam FPS için en iyi sensör diyorum. Listede G102 gibi bir mouse var 150 TL falan şu an amazonda Zowie'nin üstünde gözüküyor sensör olarak teyit edebilirsiniz. Yeni çıkan en iyi sensörlü modellerinden g102 Lightsync kullandım kendisini 1 saat FPS oynayın eliniz ve bileğiniz ağrır çevirememeye başlarsınız farenizi umarım değindiğim şeyi anlıyorsunuzdur. Konuya son mesajım bu olacak en son değineceğim şey sensördür dpidır hzdir bunlar değil bir fareye hüketmenizi sağlayan tek şey ergonomidir ve bu işi bu markadan daha iyi yapanı görmedim sanki elimin uzantısıymış gibi hissediyorsam bir fareyi o iş orada bitmiştir.

Geri
Yukarı