Zula cep telefon numarası nasıl kaldırılır?

nebiyarar

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, oyunun destek ekibiyle sadece yazılı şekilde iletişime geçiliyor. Ben de o şekilde numaramın kaldırılmasını istedim fakat 4-5 kez talep açmama rağmen hep aynı cevapları verip kaldırmıyorlar numaramı. Bu konuda ne yapabilirim? Resmen kişisel verimi zorla saklıyorlar izinsiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
hesap.zulaoyun.com gir oradan kaldırabiliyorsun numaranı diye hatırlıyorum. Ben kaldırmıştım.

Herhangi bir numara kaldırma seçeneği mevcut değil ki olsa kaldıracağım

Destek sayfaların da herhangi bir şekilde numara kaldırmadıklarını söylüyorlar, kısacası diyor ki verilerinizi çalıyoruz fakat destek ekibiyle iletişime geçmeyi unutmayın belki yazı eski olabilir sonuçta oyun ıvır zıvırlı bir şey.

Düzenleme:
FAQ sayfasına baktığım da bulabildim, yazı eskiymiş.
GİRİŞ YAP adresli resmi sitemize kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapınız. Açılan profil sayfanızda Cep Telefonu kısmının karşısında yer alan "Değiştir" butonuna basınız. Girmek istediğiniz yeni ya da daha önce kullanılmış fakat kaldırılmış olan telefon numarasını başında sıfır olmadan açılan pencereye girerek kod gönderiniz. Bu işlemin ardından açılan pencerelerdeki yönlendirmeleri takip ediniz.

İşleminiz, girmiş olduğunuz telefon başka bir hesapta kullanılmıyorsa başarı ile gerçekleşecektir.

Destek sayfaların da herhangi bir şekilde numara kaldırmadıklarını söylüyorlar, kısacası diyor ki verilerinizi çalıyoruz fakat destek ekibiyle iletişime geçmeyi unutmayın belki yazı eski olabilir sonuçta oyun ıvır zıvırlı bir şey.
Destek ekibiyle daha 10 dk önce iletişime geçip konuyu açtım zaten sorun güncel hala kaldırmayacaklarını söylüyorlar sonuçta bu bir suç değil mi yasal yoldan neler yapılabilir bilen yardımcı olsun.

Destek ekibiyle daha 10 dk önce iletişime geçip konuyu açtım zaten sorun güncel hala kaldırmayacaklarını söylüyorlar sonuçta bu bir suç değil mi yasal yoldan neler yapılabilir bilen yardımcı olsun.

Hukuk ile ilgilenen bir hocam yardımcı olabilir. Hukuk ile pek alakam yok. Şu an belki bile bile suç işliyorlar.

KVK kanununa göre kaldırmak zorundalar. Dava edeceğini söyle.

KVK kanununa göre kaldırmak zorundalar. Dava edeceğini söyle.

Yaptıklarının suç olduğunu söyledim verdikleri cevap;

Merhaba,

Telefon numaran güvenliğin ve Zula dünyasındaki gelişmelerden haberdar edilebilmen için istenmektedir.

Kullanıcılar tüm kritik profil bilgilerini telefon numarası ile değiştirebildiğinden hesaplarda yer alan telefon numaralarının onayı, bu onayların kaldırılması ve yine buna bağlı işlemlere ekstra hassasiyetle yaklaşmaktayız.

Kayıt etmiş olduğun ve onayladığın numarayı çalınma ve hesap satışı durumları dışında senden başka birinin kullanması mümkün olmayacağından (yani bu bilginin yalnızca hesap sahibinin tasarrufunda ve değiştirilmesi yalnızca onun bilgisiyle gerçekleşecek şekilde kalması gerektiğinden) tamamen silme işlemi yapılmamaktadır. Dilersen profilinden telefon numarası bilgilerini değiştirebilirsin.

Bilgine sunar, iyi eğlenceler dileriz!

Çağrı K.

Merhaba,

Telefon numaran güvenliğin ve Zula dünyasındaki gelişmelerden haberdar edilebilmen için istenmektedir.

Kullanıcılar tüm kritik profil bilgilerini telefon numarası ile değiştirebildiğinden hesaplarda yer alan telefon numaralarının onayı, bu onayların kaldırılması ve yine buna bağlı işlemlere ekstra hassasiyetle yaklaşmaktayız.

Kayıt etmiş olduğun ve onayladığın numarayı çalınma ve hesap satışı durumları dışında senden başka birinin kullanması mümkün olmayacağından (yani bu bilginin yalnızca hesap sahibinin tasarrufunda ve değiştirilmesi yalnızca onun bilgisiyle gerçekleşecek şekilde kalması gerektiğinden) tamamen silme işlemi yapılmamaktadır. Dilersen profilinden telefon numarası bilgilerini değiştirebilirsin.

Çağrı K.

Eğer uğraşmak isterseniz dava edebilirsiniz KVKK'ya göre suç.

Merhaba,

Çağrı K.

Nasıl böyle bir şey yapabiliyorlar, dünyanın en basit bir oyun şirketi bile telefon bilgisi kaldırma olayını koyuyor. Ayrıca oyuna tekrar devam etmeyecekseniz bildirim ve gelişmelerin devam etmeyecek bir kişi ile ne alakası olabilir?

Destek ekibine kaldırılmadığı sürece dava edeceğinizi söyleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı