Zula cep telefon numarası nasıl kaldırılır?

nebiyarar

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, oyunun destek ekibiyle sadece yazılı şekilde iletişime geçiliyor. Ben de o şekilde numaramın kaldırılmasını istedim fakat 4-5 kez talep açmama rağmen hep aynı cevapları verip kaldırmıyorlar numaramı. Bu konuda ne yapabilirim? Resmen kişisel verimi zorla saklıyorlar izinsiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, oyunun destek ekibiyle sadece yazılı şekilde iletişime geçiliyor. Ben de o şekilde numaramın kaldırılmasını istedim fakat 4-5 kez talep açmama rağmen hep aynı cevapları verip kaldırmıyorlar numaramı. Bu konuda ne yapabilirim? Resmen kişisel verimi zorla saklıyorlar izinsiz.
Bence dava aç suç çünkü yaptıkları

Nasıl böyle bir şey yapabiliyorlar, dünyanın en basit bir oyun şirketi bile telefon bilgisi kaldırma olayını koyuyor. Ayrıca oyuna tekrar devam etmeyecekseniz bildirim ve gelişmelerin devam etmeyecek bir kişi ile ne alakası olabilir?

Destek ekibine kaldırılmadığı sürece dava edeceğinizi söyleyin.
Ah kardeşim ah lanet gelsin bu oyunada şirketinede bulaştığıma bin pişmanım zaten alakamı kesmek istiyorum, desteğe açıkca yazdım zaten oyunu bıraktım pc den sildim numaramında sitenizde kalmasını istemiyorum dedim ama silmiyorlar herkes bilsin bu oyuna ne başlayın nede numara filan verin resmen her politikası zaten insanları sömürmek şimdide verileri zorla tutarak bunu yapıyorlar, Zula oyununa numaramı kaydettikten sonra bir sürü saçma sapan sms gelmeye başladı, verileri satıyorlar, dava edeceğimi vs söyledim ama kısaca ne yaparsan yap silmeyecez diyorlar, yarın KVKK'ile iletişime geçip gerekli işlemleri başlatacağım. Herkes bilsin duysun uzak dursun bu oyundan.
Bence dava aç suç çünkü yaptıkları
Elbetteki suç sonuçta benim kişisel verimi iznim olmadığı halde açıkca tutmaya devam ediyorlar, gerekli işlemleri başlatacağım.

Ah kardeşim ah lanet gelsin bu oyunada şirketinede bulaştığıma bin pişmanım zaten alakamı kesmek istiyorum, desteğe açıkca yazdım zaten oyunu bıraktım PC'den sildim numaramında sitenizde kalmasını istemiyorum dedim ama silmiyorlar herkes bilsin bu oyuna ne başlayın ne de numara filan verin resmen her politikası zaten insanları sömürmek şimdi de verileri zorla tutarak bunu yapıyorlar, Zula oyununa numaramı kaydettikten sonra bir sürü saçma sapan SMS gelmeye başladı, verileri satıyorlar, dava edeceğimi vs söyledim ama kısaca ne yaparsan yap silmeyeceğiz diyorlar, yarın KVKK'ile iletişime geçip gerekli işlemleri başlatacağım. Herkes bilsin duysun uzak dursun bu oyundan.

Senin gibi oyuna para yatıran herkes böyle söylüyor zaten, bende aynı işin mağduriyetindeyim oyuna tam olarak 600-700TL gibi bir miktar para yatırdım. 1 kere yatırıyorsun silahlara yeni özelleştirme geliyor hızlıca alasın geliyor açgözlü olduğumuz için. Eğer resmi olarak bir suç ise oyun firmasına dava açabilirsiniz güzel bir getirisi olur. Şu telefon kaldırma özelliği en basit bir oyunda dahi var yani.

Geri
Yukarı