Zula oynanır mı?

Zula oynanmaz P2W olmuş. Onun yerine hileleri ile abartılan CS:GO geç daha 1. haftadan kanser olacaksın ama bırakamayacaksın. Çok eğlencelidir. Farklı farklı silahlar için skinler var ayrıca çeşitli haritalar , ve sürüsüyle topluluk sunucuları var örneğin zombi.

Merhaba, evdeki WI-FI yavaş olduğu için oyun indirmelerini hotspot üzerinden gerçekleştiriyorum ve yaklaşık 6 GB hakkım kaldı yeni paket almayı da şimdilik düşünmüyorum. 6 GB'a da FPS olarak Zula'yı buldum. Sizce oynanır mı? Oynanmaz ise ne tavsiye edersiniz?

Aslında PUBG Lite var 4 GB indirme istiyor ama 'hile' var diyorlar.
Zevkine bağlı. Burda gelip size oynama diyemeyiz. Para yatırabilirim dersen oyna. Ha para yatırmadan oynanmaz mı oynanır oyunun günlük verdiği silahlar ve ölüm maçlarından çıkan silahlarla fakat ileride seviyen arttıkça önüne para yatırmış adamlar çıkacak. Ama gidişatı eskiye göre iyi gidiyor zulanın. Güzel içerikli kasaları ölüm maçı gibi modlardan kazanabiliyorsunuz. Özellikle sabotaj oyununun çıkması zula için bir kafasına dank etme noktası olarak görünüyor. Aslında oyuna baktığımız zaman pay2win olmasa zaman geçirilebilecek bir oyun. Yoksa eminim ki Türk oyun camiasının gelişmesini hepimiz isteriz, oynarız. Fakat zula halen daha Türk oyun camiasına resmen hakaret etmeye davam ediyor. Umarım düzelir.
Ordan burdan harita dızlayıp, ortaya çorba yapan, üstüne paran yoksa hiçsin diyen bir oyunu denemek bile hem vakit kaybı hem de kendine saygısızlıktır.
Zulayı savunmayacağım burada aşağıda yazdığım cevaptan görürsün zaten. Fakat burada 2 yanlışın var. Ordan burdan harita dızlıyor demişsin. Zula CS:GO harita yapımında işbirlikli olan şirketten izin alarak haritayı alıntılamıştır. Ona bakarsan sabotajda da kopyalanan haritalar var. Eğer zamanın küçükken internet kafelerde Cs 1.6 oynayarak geçmişse dust 2 yi bence çoğu fps oyunda görmek istersin. Ben istiyorum mesela. Bana zevk veriyor. Birşey izin alınarak alıntılanmışsa buna "dızlama" denmez. 2. bir konu bir insanın istediği oyunu özgür bir şekilde oynaması kendine saygısızlık yaptığı anlamına gelmez. Birazcık ufku açık düşünün.

Zevkine bağlı. Burda gelip size oynama diyemeyiz. Para yatırabilirim dersen oyna. Ha para yatırmadan oynanmaz mı oynanır oyunun günlük verdiği silahlar ve ölüm maçlarından çıkan silahlarla fakat ileride seviyen arttıkça önüne para yatırmış adamlar çıkacak. Ama gidişatı eskiye göre iyi gidiyor zulanın. Güzel içerikli kasaları ölüm maçı gibi modlardan kazanabiliyorsunuz. Özellikle sabotaj oyununun çıkması zula için bir kafasına dank etme noktası olarak görünüyor. Aslında oyuna baktığımız zaman pay2win olmasa zaman geçirilebilecek bir oyun. Yoksa eminim ki Türk oyun camiasının gelişmesini hepimiz isteriz, oynarız. Fakat zula halen daha Türk oyun camiasına resmen hakaret etmeye davam ediyor. Umarım düzelir.

Zulayı savunmayacağım burada aşağıda yazdığım cevaptan görürsün zaten. Fakat burada 2 yanlışın var. Ordan burdan harita dızlıyor demişsin. Zula CS:GO harita yapımında işbirlikli olan şirketten izin alarak haritayı alıntılamıştır. Ona bakarsan sabotajda da kopyalanan haritalar var. Eğer zamanın küçükken internet kafelerde Cs 1.6 oynayarak geçmişse dust 2 yi bence çoğu fps oyunda görmek istersin. Ben istiyorum mesela. Bana zevk veriyor. Birşey izin alınarak alıntılanmışsa buna "dızlama" denmez. 2. bir konu bir insanın istediği oyunu özgür bir şekilde oynaması kendine saygısızlık yaptığı anlamına gelmez. Birazcık ufku açık düşünün.
Kaynak gösterirsen inanırım. Doğru olsa bile bu tembellik ve hazıra konmaktır bana kalırsa. Ve sadece CSGO'dan değil COD gibi oyunlardan da alınan haritalar var. (Hangar,Kıbrıs açıkları gibi.) Ayrıca verdiğin örnek de bayağı bir saçma sana zevk veriyor diye herkese veriyor anlamına gelmiyor. Oyunun kendi özgün haritasını oynamak varken neden 1000 kere gördüğüm başka oyunlardan hazır alınıp sadece görüntüde ufacık değişikliğe gidilen haritayı oynamak isteyeyim ki ben? Yani elin adamı yapıyor bizim ki gelip kopyalıyor yüzde yüz yerli Türk oyunu diye pazarlıyor :D Kardeşim çoğu haritan sana ait bile değil nasıl yüzde yüz Türk yapımı oluyor bizi aydinlat biraz?

Geri
Yukarı