Zula P2W mi?

Ben tecrübelerimden yola çıktım siz internetten örnek vermişsiniz. Kötü bir şey demiyorum sonuçta internetteki olaylar da yaşanmış olaylar ama şahsen başıma gelmedi. Ben Valorant'ın çıkışında getirdiği yeniliklerden ve oyuncu dostu olmasından dolayı 8 yıl sonra CS:GO gibi bir oyun olacağını sanmıyorum( test yaptığım zamanı saymazsak CS:GO'yu Total'de daha çok oynadım ve Valorant'ın bazı sorunlar yaşamasına rağmen hile tespit ettiğinde maçı geçersiz kılması bence çok takdir edilesi bir özellik o 10 maçın 1'inde gelen hile yüzünden 45 dakika çektiğim eziyeti bir ben bilirim yani :D)
server konusunda da biliyorum kolay bir şey olmadığını ama rekabet ettiği oyun bunu yapıyorsa onun hanesine artı puan yazacağız tabii ki.

Abi boş boş konuşmuşsun, 72 TL ile Premium aldıktan sonra hilecilerin gelmesi imkansız oluyor zaten. Gidip VPN ile oynarsan gelir. Ayrıca altın ligine çıkana kadar 20 maç kazansanız en fazla ikisinde hile gelir. O da en fazla. Bu yüzden anti-hile sisteminin iyi olduğuna varmadık. 2 tane hile tespit etti diye illa en iyisi bu demeye gerek yok.
CS:GO'yu daha çok insan oynadığı için sunucularda yoğunlaşma nedeniyle ping artışları görülebilir, oynadığınız saate bağlı.
Ve sen sunucu açmayı basit, kolay bir iş sanıyorsun. 2 makine kurunca bitmiyor, maliyetli bir iş. O kadar büyük oyuncu kitlesi olan bir ülkeye küçük makineler koyamazsınız. Zaten çoğu Türk Avrupa sunucularında oynayabilir. Gereksiz masraf olur.
Açmazlar zira bunun için adamların yatırımlarını garantilemek lazım fakat mevcut şartlar altında bu çok zor, ayrıca Microsoft ülkemizde veri merkezi açmak istemişti fakat kimse işin ucundan tutmadı ve öylece kapandı, Microsoft'u bile takmayan firmalar, kurumlar Steam ile dalga geçer.
Bu yüzden verilerimizin %95'i yurt dışına akıyor, haliyle kullandığımız internet bu yüzden pahalıya geliyor.
Seslendirme konusunda haklısın ama CS:GO klasik bir oyun, CS 1.6'nın gelişmiş grafiklisi diyebiliriz. Eski halini kaybetmedi. Hala hiçbir dilde seslendirme vs. gereksiz şeyler getirmedi.
Ayrıca Valorant fanboyluğu yapmayın, anti hile sistemi çoğu zaman işe yaramıyor. Bu yüzden CS oynuyorum. Buyur;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Not; arattıkça daha da çıkıyor.

Yerli ve milli sözcüklerini kötü bir şekilde sömüren tam bir P2W oyunudur kendisi.

Ben tecrübelerimden yola çıktım siz internetten örnek vermişsiniz. Kötü bir şey demiyorum sonuçta internetteki olaylar da yaşanmış olaylar ama şahsen başıma gelmedi. Ben Valorant'ın çıkışında getirdiği yeniliklerden ve oyuncu dostu olmasından dolayı 8 yıl sonra CS:GO gibi bir oyun olacağını sanmıyorum( test yaptığım zamanı saymazsak CS:GO'yu Total'de daha çok oynadım ve Valorant'ın bazı sorunlar yaşamasına rağmen hile tespit ettiğinde maçı geçersiz kılması bence çok takdir edilesi bir özellik o 10 maçın 1'inde gelen hile yüzünden 45 dakika çektiğim eziyeti bir ben bilirim yani :D)
server konusunda da biliyorum kolay bir şey olmadığını ama rekabet ettiği oyun bunu yapıyorsa onun hanesine artı puan yazacağız tabii ki.
Hocam illa tecrübe diyorsanız VALORANT da az oynamadım, 200-300 saatim vardır. Ama bak cidden CS:GO daha iyi, oyuncu kitlesi olarak bakma oynanış olarak bak. Ayrıca bende 8 yıl sonra CS:GO gibi bir oyun olacağını düşünmüyorum, daha çok Riot'un diğer oyunları Rising Thunder, TFT gibi unutulup gideceğini düşünüyorum. Yani LoL, CS:GO gibi bir yere gelemez.

Siz P2W diyosunuz oynadaınız mı? Hayır. Ötsden haberiniz var mı? Hayır her rekabet ölüm maçı ve materyal her GÜN1000 materyal görevle 2500 materyal alındıgını bılyor muydunuz? Hayır. Kasa deste emek vererek alınacağını biliyor muydunuz? Hayır. Ötsden her hafta güzel oynarsanız bileğiniz varsa ötsden 5000 TL kazanacagınızı ve 7000000 za kazanılacağını bilyor muydunuz? Hayır. Para yatırmdan AUG a3'e +7 bora 12'ye +7 bastım. Tamam anladım. Kitlesi küçük olur mu Discord sunucularında yaş 15'den başlıyor.

Siz P2W diyosunuz oynadaınız mı? Hayır. Ötsden haberiniz var mı? Hayır her rekabet ölüm maçı ve materyal her GÜN1000 materyal görevle 2500 materyal alındıgını bılyor muydunuz? Hayır. Kasa deste emek vererek alınacağını biliyor muydunuz? Hayır. Ötsden her hafta güzel oynarsanız bileğiniz varsa ötsden 5000 TL kazanacagınızı ve 7000000 za kazanılacağını bilyor muydunuz? Hayır. Para yatırmdan AUG a3'e +7 bora 12'ye +7 bastım. Tamam anladım. Kitlesi küçük olur mu Discord sunucularında yaş 15'den başlıyor.
Evet hemde 2017 den beri oynuyorum. Fakat Öts den verdiği za ları görmedin galiba. 1. olman için günde en az 6 7 saatini oyuna verip aim kasman gerekiyor. Üstelik rekabet maçlarına hiç 1k görevlerden de 2.5k materyal verdiğini görmedim. Çanakkale sezonunda günde 195 materyal veriyor görevleri bitirdiğinde. Öts den hayatında kaç para kazandın? Söyle bizde bilelim. Emek vererek her maçı sonu anca 1 tane Fatih kasası veriyor oyun içinden de adam akıllı silah 50 kasada 1 anca denk geliyor. Bu oyun hala ağır P2W dir.

Geri
Yukarı