Zula P2W mi?

Evet hem de 2017'den beri oynuyorum. Fakat ötsden verdiği zaları görmedin galiba. 1. olman için günde en az 6 7 saatini oyuna verip aim kasman gerekiyor. Üstelik rekabet maçlarına hiç 1K görevlerden de 2.5k materyal verdiğini görmedim. Çanakkale sezonunda günde 195 materyal veriyor görevleri bitirdiğinde. Ötsden hayatında kaç para kazandın? Söyle bizde bilelim. Emek vererek her maçı sonu anca 1 tane Fatih kasası veriyor oyun içinden de adam akıllı silah 50 kasada 1 anca denk geliyor. Bu oyun hala ağır P2Wdir.

İlk geldiğinde 1.olunca 7 milyon za veriyordu o zaman sen oyunda girmemeişsin.

Evet hem de 2017'den beri oynuyorum. Fakat ötsden verdiği zaları görmedin galiba. 1. olman için günde en az 6 7 saatini oyuna verip aim kasman gerekiyor. Üstelik rekabet maçlarına hiç 1K görevlerden de 2.5k materyal verdiğini görmedim. Çanakkale sezonunda günde 195 materyal veriyor görevleri bitirdiğinde. Ötsden hayatında kaç para kazandın? Söyle bizde bilelim. Emek vererek her maçı sonu anca 1 tane Fatih kasası veriyor oyun içinden de adam akıllı silah 50 kasada 1 anca denk geliyor. Bu oyun hala ağır P2Wdir.

Sen gerçekten oyunu oynamamışsın oyunda bugunde verıyordu bu Zula Pass'te geçne Zula Pass'te veriypor sen oynmamamışsın oyunu ciddiyim.

İlk geldiğinde 1.olunca 7 milyon za veriyordu o zaman sen oyunda girmemeişsin.
Ben her zaman oynadım bu oyunu. Hiçbir seferinde 7 milyon za vermedi. 7 milyon za toplam dağıtılan ödül. Ve o ödülü kazananların arasında olmak için hem aşırı fazla oynamak hem de para yatırmak gerekiyor. Madem oyun p2w değil e sporcular neden m4a1 gibi stok silahlarla oynamıyor da gidip 1000 lerce lira yatırıp hesaplarını fulluyorlar?
Sen gerçekten oyunu oynamamışsın oyunda bugunde verıyordu bu Zula Pass'te geçne Zula Pass'te veriypor sen oynmamamışsın oyunu ciddiyim.
Ben senden daha fazla oynadım bu oyunu hiç boş yapma ayrıca zula pass neyle alınıyor canım kardeşim 10k za havadan mı geliyor.

O zaman sana soru soracağım en büyük hartası hangisi ve rekabete yeni eklenen 2 harita adı.
Ben her zaman oynadım bu oyunu. Hiçbir seferinde 7 milyon za vermedi. 7 milyon za toplam dağıtılan ödül. Ve o ödülü kazananların arasında olmak için hem aşırı fazla oynamak hem de para yatırmak gerekiyor. Madem oyun P2W değil e sporcular neden M4A1 gibi stok silahlarla oynamıyor da gidip 1000 lerce lira yatırıp hesaplarını fulluyorlar?

Ben senden daha fazla oynadım bu oyunu hiç boş yapma ayrıca Zula Pass neyle alınıyor canım kardeşim 10k za havadan mı geliyor.

Zula Pass ama bedava Zula pastan veriyor 2015'ten beri oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı