Zula P2W mi?

Oyunu beta sürecinden itibaren 1-1, 5 yıl kadar oynadım. Ve maalesef ki P2W olduğu düşüncesiyle bıraktım. İlk başlarda her şey güzeldi. Belli silahların hem oyun içi, hem gerçek para ile alınması olayına hak veriyordum. Sonrasında bunu kaldırıp tamamen gerçek para üzerinden satılması oldukça rahatsız etti. Silah yükseltmesi, kaplamalar, dekorasyon öğeleri gibi ek içerikler de firmanın para odaklı olduğunu düşündürdü bana. Hala öyle düşünüyorum.

Asla P2W değil. Aksini iddia eden vatan hainidir. P2W dediğin CS GO dur. Her el silaha para veriyorsun. Zula da silahlar bedava.

images (1).jpeg

CS:GO gibi yapıp silah skini satsalardı +6 saçmalığı yerine.
Bence de öyle yapılması lazım zaten. O Zula'nın sorunu. Ben Zulayı desteklemiyorum. Türkiyedeki oyun sektörünün gelişmesini istiyorum sadece. Bir de fark ettiyseniz P2W olmayanları destekleyin diyorum. Zula P2W olduğu için almadım onu o kategoriye. 😅

Eskiden P2Wdi fakat şimdi öyle bir olay yok.
1.5 sene önce bunu derken bu kadar tepki çekeceğini düşünmüyordum :D. O zamanlar P2W kavramını tam olarak bilmediğimi fark ettim. Oyun sonuna kadar P2W. Bu senenin Mayıs ayına kadar oynadım ve oyunu çöp ettiler iyice. Para hırsı yüzünden binlerce oyuncu kaybettiler. Kendileri ettiler kendileri buldular.

1.5 sene önce bunu derken bu kadar tepki çekeceğini düşünmüyordum :D. O zamanlar P2W kavramını tam olarak bilmediğimi fark ettim. Oyun sonuna kadar P2W. Bu senenin Mayıs ayına kadar oynadım ve oyunu çöp ettiler iyice. Para hırsı yüzünden binlerce oyuncu kaybettiler. Kendileri ettiler kendileri buldular.
Zula'nın yetkili ismi yayındayken bu soruyu ona sormuştum. Kendisi bana "Oyuncu sayılarında bir azalma yok." demişti. Hatta her şeyin yolunda olduğunu falan söylemişti. Yayını 200 kişi izliyordu. 😅😁

Bu arada eskiden de yayınlarına denk gelirdim, yanlış hatırlamıyorsam 20 binli sayıları zorluyorlardı bir aralar. Kendileri istediler oyunun böyle olmasını. 😒

Yeni konular

Geri
Yukarı