Zula'nın yerlerde sürünmesi

1666522764502.png

Hocam adamlar hem P2W değil hem de nasıl düzgün sistem gereksinimi yazcaklarını bilmiyorlar. NVIDIA nerede? İşlemci nerede gidip Pentium 2'de mi oynayabilcez.

Ben merak ettim indirdim PC çöküyordu aynı anda 150 tane uyarı attı.

Hocam ben indirmiştim 2017 gibi oyuna girmesi aşırı zor ekran gidip geliyor zar zor girebiliyorsun.

Eki Görüntüle 1551574

Hocam adamlar hem P2W değil hem de nasıl düzgün sistem gereksinimi yazcaklarını bilmiyorlar. NVIDIA nerede? İşlemci nerede gidip Pentium 2'de mi oynayabilcez.

Hocam ben indirmiştim 2017 gibi oyuna girmesi aşırı zor ekran gidip geliyor zar zor girebiliyorsun.
Dual core GPU :D

Eki Görüntüle 1551574

Hocam bende girişte hep oyun çöküyordu. Girdiğim zaman da 40 FPS falandı en çok.

400 yatirmıştım ve çok nadir item çıkarınca hesap daha çok para ediyordu. Sağ olsunlar oyunun belasını verdiler 400TL yatırılan hesap 10TL bile etmiyor. Böyle bir batış yok. 3-4K yatıran YouTuber'ların hesabını şu an hesap açıp aynısını kasmak 10 gün falan sürer o kadar her şeyi beleş veriyorlar. Haram olsun para piyasada böyle P2W görülmemiştir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı