Ekran Kartında AMD mi Nvidia mı?

@Jason Hudson doğru Amd eski mimari eski driver filan üretiyor o yüzden Amd berbat abi bu kadarda fanboy olunmaz ya paramı veriyorlar size anlamıyorum ki. Nvidia'yı Nvidia'dan daha çok övüyorsunuz adamlar kendi reklamını böyle yapmıyor.

@Silinen üye Yıllardır Nvidia kullanıyorum, hâla da Nvidia karta sahibim. Arkadaş düşüncesini belirtti, nedir bu tepkiniz ? Takım tutar gibi marka savunuyorsunuz. nvidia benim favorim ama AMD kartların üstün olduğu kısımları belirtir, gerekirse AMD de kullanırım. Kabul etmek lazım ki AMD Mimari, güç tüketimi gibi konularda sınıfta kaldı.

Bıktım artık bu tür sorulardan. Buna daha çok fanboylar cevap veriyor. Her iki firmanında birbirine denk kartları vardır. Seçim sizin.

Yanlış Bilgilendirme
Güç tüketimi derken ne demek istiyor insanlar anlamıyorum cidden AMD kartlar genelde 50 wat farktan öteye geçmez rakiplerine karşı, bu güç tüketimi aylık 5 TL bile etkilemez.
power_maximum.gif

Siz çok bilgilisiniz onu anladık. Burada AMD 2000 mimarisi kullanıyor diyen oldu mu ? Hayır. Herkesin kabul ettiği gerçekler neden inkar edilir anlamıyorum. Hayırdır, babanız AMD'nin sahibi mi ? Ne bu saldırganlık. Gerektiği yerde AMD kullanırım, kullandırtırım. Fakat yüksek bütçede GTX 980 almak varken AMD önermek.

Mesele nerede, hangi markanın daha faydalı olabileceğini kestirmek. Mimari ne demek bilmiyoruz bizler, evet. Çok biliyorsunuz ya, siz anlatın bizlerde öğrenelim ?

Hala savunma çabaları devam ediyor. Peki neden eski mimari diyorsun araştırdın mı ? Gtx 980 yerine R9 390X boşunamı öneriyoruz. Gtx 980 o parayı haketmiyor. Bu arada senin baban Nvidia sahibimi adamların reklamını kendilerinden daha iyi yapıyorsunuz adamlar bu kadar reklam yapmıyor. Ben gerektiği yerde R9 290 yerine Gtx 970 önerdim. Ama adamlar üçkağıtçılık yapıp 4 GB gösterip 3.5 GB olarak sattılar millete.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı