Yazıklar olsun...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
YouTube'yi 2007 yılından beridir kullanıyorum. O zamanlar ilk kanalımı açmıştım ama telif hakkından silinmişti kanalım. 3 Strike yemişti kanal. O zamanlar kopya içeriklerle, milyonlarca izlenirdim çünkü 2007 yılındaydım. Keşke o zamanlar başkalarının içeriklerini çalmak yerine, sadece özgün içeriklerle devam etseydim. O zamanlar 8 yaşındaydım ve şu an belki fenomen olmuştum o yıllarda başlasaydım. Ayrıca o zamanlar eleştiri alsaydım, şu ana kadar eleştirilere alışkın biri olmuş olurdum.
O zaman başlayan hiç kimse fenomen olamadı yok oldu! Enes Patur Çutur'a fazla özenmiş sin belli oluyor!

Buradaki insanların ne kadar ahlaksız olduğunu da bir kez daha ispatlamış oldunuz.

Sizi eleştirdik diye ahlaksız olmuyoruz. Saçma sapan spam konularınızdan bıktık usandık. Boğazımıza kadar geldi. Böyle bir işe kalkışmadan önce bunun tedbirini alsaydınız.

Sizi eleştirdik diye ahlaksız olmuyoruz. Saçma sapan spam konularınızdan bıktık usandık. Boğazımıza kadar geldi. Böyle bir işe kalkışmadan önce bunun tedbirini alsaydınız.
Bunları düşünecek, önceden hesaplayacak kafa yapısında değilim. Alfa değilim ki ben. Omegayım. Beta bile değilim. Ben = Hassas kız.

YouTube'yi 2007 yılından beridir kullanıyorum. O zamanlar ilk kanalımı açmıştım ama telif hakkından silinmişti kanalım. 3 Strike yemişti kanal. O zamanlar kopya içeriklerle, milyonlarca izlenirdim çünkü 2007 yılındaydım. Keşke o zamanlar başkalarının içeriklerini çalmak yerine, sadece özgün içeriklerle devam etseydim. O zamanlar 8 yaşındaydım ve şu an belki fenomen olmuştum o yıllarda başlasaydım. Ayrıca o zamanlar eleştiri alsaydım, şu ana kadar eleştirilere alışkın biri olmuş olurdum.
O zaman şimdi alış milleti uğraştırma! Konuya kilit vurabilir misiniz moderatör arkadaşlar! Bu konunun sonu cinayet olabilir!

Yeter artık ciddi söylüyorum bu kaçıncı konu oluyor? Bir konu bitiyor birkaç gün sonra yeni konu açıyorsun hepsi de birbirinden saçma. Dikkat çekmek için yapıyorsun gibi geliyor bana.
Dislike atılmasaydı, bu konuyu açmazdım. Çok acı veriyor ve sinirim bozuluyor. Çığlık atıyorum bu yaşımda. Duvara yumruk atıyorum, dişlerimi sıkıyorum daha ne olsun?

"Banane" lafından bıktım artık ya... :(

Beni ilgilendirmiyor. Hazırlıklı olacaktın. Kendi kuyunu kazdın. "Omega bir kişiyim." diyerek bizi boşlama.
Dislike atılmasaydı, bu konuyu açmazdım. Çok acı veriyor ve sinirim bozuluyor. Çığlık atıyorum bu yaşımda. Duvara yumruk atıyorum, dişlerimi sıkıyorum daha ne olsun?
Eleştiriye açık ol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı