Sosyal anksiyete nasıl yenilebilir?

malwares

Hectopat
Makaleler
2
Herkesden utanıyorum desem yanlış olur. Tek kadınlardan, erkeklerle hemen konuşabiliyorum. Kadınlarla konuşamıyorum. Okulda hoşlandığım kızı gördüm az önce yürürken, tam bankta 3-4 arkadasi oturuyordu. Hemen arkami dondum gittim ve gulduler, umarim bana gulmemis, beni gormemislerdir. Ben ne yapabilirim? Lütfen fikir verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaşın kaç ? Çok fazla kafana takma bu durumları ,yine de bu durumu yenmek istiyorsan genelde kızların gittiği kurslara gitmelisin ne kadar üzerine gidersen o kadar kolay yenersin anksiyeteni.

@alexandros Noldu ?

Son düzenleme:
Herkesten utanıyorum desem yanlış olur. Tek kadınlardan, erkeklerle hemen konuşabiliyorum. Kadınlarla konuşamıyorum. Okulda hoşlandığım kızı gördüm az önce yürürken, tam bankta 3-4 arkadasi oturuyordu. Hemen arkami dondum gittim ve gulduler, umarim bana gulmemis, beni gormemislerdir. Ben ne yapabilirim? Lütfen fikir verin.

Bak dostum pek çok arkadaşımızda bu sorun var. Öncelikle sana bu konuda YT'den hikmet anıl öztekin adlı kanalın videolarına bakmanı öneririm. Benim sana verebileceğim tavsiyem ise belki söylmesi kolay ama kafaya takmamak. Onların seni düüşündüğü falan yok inan bana senin düşündüğün kadar umurlarında değilsin. Sevdiğin kız güldümü boş ver. O kim sanki kaçıncı sınıfsın bilmiyorum ama üniversite yıllarından önceki hoşlanmadır falan filan boş iş bunlar. Sadece bir heves. Karakterini bilmiyorum ama toplumun sana ne dediğinin hiçbir önemi yok. Hepsi popüler kültürün köleleri. Sen sadece kendine odaklan ve mutlu olmaya çalış daima. Öz güvenli ol bu sana hep +1 etki edecek. Umarım biraz olsun rahatlatmışımdır seni. Çekinmeden yaz bir sorunun olursa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaşın kaç ? Çok fazla kafana takma bu durumları ,yine de bu durumu yenmek istiyorsan genelde kızların gittiği kurslara gitmelisin ne kadar üzerine gidersen o kadar kolay yenersin anksiyeteni.

@alexandros Noldu ?
14 Yaşındayım ben.

Geri
Yukarı