Çözüldü 09.00 ve 24.00 arasında internet hızı düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Öyleyse TTNET akşam daha yoğun olduğu için böyle bir uygulama yapıyor olmalı.
Nasıl iş ya? Bunun yasal bir yanı var mı? Kimileri bedavaya VDSL2'ye geçiriliyor. Fiyat farksız uçuk Download Upload alıyorlar. Bu arkadaşımızın kafaya göre hızı indiriliyor.
Bende aynı tas aynı hamam. 1 MBPS upload 12 MBPS (Speedtest'te 10) Download 85 TL! Üstelik 24 taahhüt. 17 yıldır Türk Telekom kullandığımız halde, bir sürü VDSL2 boş portu olduğu halde ne indirim var ne ücretsiz hız arttırımı var.
Full limitsiz tarife olduğu halde öyle oluyorsa santral veya saha dolabı ya da her ikisi de yetmiyordur. Arıza kaydı açın.
Tamam simetrik simetrik dedik de böyle mi simetrik olur? 1 MBPS ne ya? :D 1000 Megabayt saniye simetrik full limitsiz olsun. (Megabit değil. Dikkat.)

Öyleyse TTNET akşam daha yoğun olduğu için böyle bir uygulama yapıyor olmalı. Geçmişteki konulara baktığımız zaman çoğu kişi bu durumdan şikayetçi. Abimler de TTNET kullanıcısı. AKK ile kullanıyorlar. Kota aşımı dışında akşam da yavaşlıyor.

Taahhüt bitince internet değiştirmeyi düşünür müsünüz?

Full limitsiz tarife olduğu halde öyle oluyorsa santral veya saha dolabı ya da her ikisi de yetmiyordur. Arıza kaydı açın.
Tamam simetrik simetrik dedik de böyle mi simetrik olur? 1 MBPS ne ya? :D 1000 Megabayt saniye simetrik full limitsiz olsun. (Megabit değil. Dikkat.)
Açtım ama hala bi işe yaramadı telefonla aradım gene tık yok.
Öyleyse TTNET akşam daha yoğun olduğu için böyle bir uygulama yapıyor olmalı. Geçmişteki konulara baktığımız zaman çoğu kişi bu durumdan şikayetçi. Abimler de TTNET kullanıcısı. AKK ile kullanıyorlar. Kota aşımı dışında akşam da yavaşlıyor.

Taahhüt bitince internet değiştirmeyi düşünür müsünüz?
00:00 09:00 arasında ise 10Mbps Dowload 2Mbps Upload alıyorum ama aslında aldığım paket 24 dowload 6 upload.Taahhüt bitsin direk internet değiştirmeyi düşünüyorum muhtemelen Türknet olacak seçimim altyapısıda var burda.Geçen sene kendi kafalarına göre taahhüt yenilemişler yoksa geçen sene geçicektim o zamanlar upload 6 idi ama dowload 15di gene tam vermelerini beklemiyorum ama bari 19 20 göreyim.

Son düzenleme:
Öyleyse TTNET akşam daha yoğun olduğu için böyle bir uygulama yapıyor olmalı.
Nasıl iş ya? Bunun yasal bir yanı var mı? Kimileri bedavaya VDSL2'ye geçiriliyor. Fiyat farksız uçuk Download Upload alıyorlar. Bu arkadaşımızın kafaya göre hızı indiriliyor.
Bende aynı tas aynı hamam. 1 MBPS upload 12 MBPS (Speedtest'te 10) Download 85 TL! Üstelik 24 taahhüt. 17 yıldır Türk Telekom kullandığımız halde, bir sürü VDSL2 boş portu olduğu halde ne indirim var ne ücretsiz hız arttırımı var.

Çözüm
Aylık 150 TL Superbox'a veriyorum. 10 download 10 upload alıyorum. Yasal yanı geçeli çok olmuş bence hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı