1.150.000 TL SUV Araç Önerisi

Makaleler
2
Yer
Nürburgring
İyi forumlar. Bundan 3 ay önce yine SUV araç önerisi adı altında konu açmıştım. Ancak bir türlü araç alamadık. Bütçemiz 1.150.000 TL. Babamla birlikte SUV araç bakıyoruz.

3 ay önce açtığım konu: 900.000 TL SUV Araç Önerisi

Araçtan istediğimiz özellikler:
*Konforlu olması.
*Sağlam olması. (Euro NCAP testleri 5 yıldız olmalı.)
*Sunroof'lu olması. (SUV araçlarda önemli bir detay.)
*İç özellik olarak dolu olması.
*Kilometresi 100.000'in altında olmalı.
*Temiz, mümkünse hatasız, boyasız ve tramersiz olması.
*İkinci el veya sıfır fark etmez.
*En fazla 3 yaşında olsun. (2020-2023 arası)

Düşündüğüm modeller:
(İkinci El) 2021 Peugeot 3008 1.5 BlueHDi Active Prime/Active Life Prime Edition/Allure olabilir. Hatasız/boyasız ve tramersiz olacak.

(İkinci El) 2021/2022 Hyundai Tucson 1.6 CRDI Prime. Hatasız/boyasız ve tramersiz olacak.

Volkswagen Taigo'da olabilir ancak piyasası hakkında bir fikrim yok.

Sizin bir öneriniz var mı? Bulduğunuz araçların linkini atarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam bence araba tavsiyesi istemeniz doğru değil en azından sizin için. Çünkü herkes sempati duyduğu markayı önerebilir ya da farklı bir durum olabilir. Nitekim bir milyon gibi rakamlardan söz ediyorsunuz önerilen arabada bir sorun da çıkabilir. O yüzden benim tavsiyem siz kendi zevkinize göre bakın.

3008 de Tucson da sizi üzmez. İkisinin de piyasası var. Satmak isterseniz alıcı bulmanız zor olmaz.
Taigo'yu pek tavsiye etmiyorum, kalite olarak çok altta kalır diğerlerine göre.

3008 de Tucson da sizi üzmez. İkisinin de piyasası var. Satmak isterseniz alıcı bulmanız zor olmaz.
Taigo'yu pek tavsiye etmiyorum, kalite olarak çok altta kalır diğerlerine göre.
Hocam ikisini de inceleme fırsatımız oldu. Tucson, 3008'e göre daha geniş ve daha ağır bir araç. Ancak Prime paketini ele alırsak arka farlarının halojen olması bir dezavantaj. 3008'de iyi bir araç aslında. Oldukça donanımlı. Teşekkürler yorumunuz için.
Yok hocam SUV araç bakıyoruz.

Selamlar 1.1-1.2m civarına 2. eli de ekleyince 2019-2020 çok zorlanırsa 2021 5008 güzel bir alternatif olabilir. Araç yaşı hakkında bilgi vermemişsiniz. Ayrıca hem uzun ömürlü olup hem de piyasa aracı olsun demek biraz tezat olmamış mı? Meraktan soruyorum.

Selamlar 1.1-1.2m civarına 2. eli de ekleyince 2019-2020 çok zorlanırsa 2021 5008 güzel bir alternatif olabilir. Araç yaşı hakkında bilgi vermemişsiniz. Ayrıca hem uzun ömürlü olup hem de piyasa aracı olsun demek biraz tezat olmamış mı? Meraktan soruyorum.
Hocam yazmayı unutmuşum ancak 5 kişilik bir SUV araç bakıyoruz. Araç hakkında yazdığım özellikler moderatör tarafından sebepsizce silindi. Ben de 3 ay önce açtığım konudan kopyaladım. Kusuruma bakmayın.

Araç yaşı olarak maksimum 3 yaşında olmalı. (2020-2023 arası)
Hocam model yılı söyleyebilir misiniz mesela 2018 üstü gibi.
Şimdi belirttim hocam.

1.1M-1.3M bandında bende SUV arıyorum. Hybrid olması sebebiyle Honda HR-V ve Toyota Corolla Cross fena seçenek değiller. Ayrıca Nissan Qashqai da güzel seçenek. Hepsinin yeni kasa modellerini kastediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı