1.800 TL kablosuz oyuncu faresi önerisi

Bütçe
1800

OREEMER

Decapat
Daha fazla  
Merhaba geçenlerde Razer deatheadder V2 Pro aldım ve dongle sorunu oldugunu aldıktan sonra fark ettim kronikmiş garantiye 2 defa gitti 2.de iade edildi yani bana dongle sorunu vs kronik sorunlu olmayan güzel bir mouse önerebilir misiniz?

DA V2 Pro ile bunlar farklı shape.

Merhaba geçenlerde Razer deatheadder V2 Pro aldım ve dongle sorunu oldugunu aldıktan sonra fark ettim kronikmiş garantiye 2 defa gitti 2.de iade edildi yani bana dongle sorunu vs kronik sorunlu olmayan güzel bir mouse önerebilir misiniz?
XM2we ve VGN Dragonfly önerebilirim. Grip tape falan almak istiyorsanız VGN alıp üstüne G PRO X Superlight Grip Tape alabilirsiniz.

DA V2 Pro ile bunlar farklı shape.
hocam vgn dragonfly da v2 pro ya yakın mı özellik bakımından çünkü ips değeri falan yüksek G kuvvet değeri yüksek olanlar daha iyi diye biliyorum

Hocam kronik bir sorunu yoksa DA V2 Pro düşüneceğim. Connectgame ile uğraşmak istemiyorum. Kronik sorunu yok değil mi?
Yani bu arkadaş yaşamış, yaşamazsın diye garanti vermeyeyim. En kötü VGN alırsın. Yoksa Razer ile konuşup yeni ürün diye istersin. Baktın onda da var, yine konuşup istersin.

Geri
Yukarı