1 adet simit kilo aldırır mı?

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Tam diyet denmez ama yemeklerimden kıstım. Kahvaltı yapmıyorum. Okulda öğlen 1 simit ve yanında poğoça ya da 1 simit daha yiyorum. 1 simit yaklaşık 300 kalori oluyor. Yani her gün maksimum 1300 kalori alıyorum 3 gündür. Bu simiti yemek bana kilo aldırır mı yoksa verdirir mi?

Dostum yemekten kısayım derken hayatı zindan etmişsin kendine. Acilen diyet listesi bul ve saçma sapan bu diyetten kurtul. 1 adet kilo aldırmaz ama günü hamur işleriyle geçirmek diyete hakaret olur.

Diyet yapmıyorum ki hocam sadece daha az yemeye başladım öğlen simit yemek kilo aldırır mı demiştim akşam yemeği yiyorum günümü hamur işlerimle geçirmiyorum yani. Okulda olduğum için öğlen yemeklerde hep fastfood var döner lahmacun falan ben bunları yemek yerine 1 simit yiyorum.

Kahvaltı yapmıyorum yazdığın an konu benim için kapandı. En iyi diyet bile kahvaltısız olmaz. Ayrıca simit, poğaça, açma, börek ıvır zıvırları bırakın. Kilonun babası onlar. 65 kilo arkadaşım işe başladı, her gün 3 poğaça yiye yiye dinazora dönüştü.

Diyet yapmıyorum ki hocam sadece daha az yemeye başladım öğlen simit yemek kilo aldırır mı demiştim akşam yemeği yiyorum günümü hamur işlerimle geçirmiyorum yani. Okulda olduğum için öğlen yemeklerde hep fastfood var döner lahmacun falan ben bunları yemek yerine 1 simit yiyorum.

Hocam aslında diyet kelimesinin normal anlamı uzun süreli bir programa uymaktır. Siz de az yemeye başladığınız ve yüksek ihtimal devam edeceğiniz için diyettir aslında. Size önerim diyetisyene başvurup bir yemek programı almanız. Tabii ki okulda fast food yemeyin fakat simit yemek de karbonhidrat olduğu için çok mantıklı değil.

Hocam aslında diyet kelimesinin normal anlamı uzun süreli bir programa uymaktır. Siz de az yemeye başladığınız ve yüksek ihtimal devam edeceğiniz için diyettir aslında. Size önerim diyetisyene başvurup bir yemek programı almanız. Tabii ki okulda Fast food yemeyin fakat simit yemek de karbonhidrat olduğu için çok mantıklı değil.

Diyetisyene gitmek istedim ancak üstümde bir üşenmişlik var hocam. Duruma göre gidebilirim.

Kahvaltı yapmıyorum yazdığın an konu benim için kapandı. En iyi diyet bile kahvaltısız olmaz. Ayrıca simit, poğaça, açma, börek ıvır zıvırları bırakın. Kilonun babası onlar. 65 kilo arkadaşım işe başladı, her gün 3 poğaça yiye yiye dinazora dönüştü.

Hocam okula gittiğim için sabahları yemek yiyesim olmuyor. Öğlen ve akşam yemeğini yiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı