1 Anakarta 6 Adet Ekran Kartı Bağlama

Ne demeye çalıştınız? Anlayamadım.
Amaç en iyi kartı alıp en yüksek grafik performansını daha kısa yoldan elde etmek değil. Bitcoin için verimli kartları alıp en yüksek verimlilikle Bitcoin hesaplamaları yaptırmak. Bu iş için hep AMD kullanılıyor bide daha iyi oldukları söyleniyor. Arkadaşta amacının grafik performansını yükseltmek değil de Bitcoin hesaplaması olduğunu söyledi zaten. 1 tane GTX 980 ti bu kullanım senaryosuna uymuyor. :D

Konuyu iyi okuyamadığını söylemeye çalışmış.
:D :D Aynen.

Ben normal "Render ve Oyun" amaçlı ekran kartlarının Bitcoin için aynı şekilde daha performanslı olabileceğini düşündüm ama yanlışmış, bilgilendirme için teşekkürler.

Evet 1 sene önce "zaman geçsin bakalım kazanıp kazanamayağımı göreceğiz" yazmışsınız. 1 sene geçti, maddi olarak ne durumdasınız şimdi?

Evet 1 sene önce "zaman geçsin bakalım kazanıp kazanamayağımı göreceğiz" yazmışsınız. 1 sene geçti, maddi olarak ne durumdasınız şimdi?
Çok şükür iyi bir durumdayım. Rakam vermek yanlış olur belki ama günümüz şartlarında iyi sayılabilecek bir gelirim var. Bu bazen azalırken bazen de artıyor. Ama bu işe yeni başlamak isteyenler için şuan bu kazançlar hayal gibi...

Geri
Yukarı