1 ay kardiyo yapmak ne kadar fark eder?

Thrian

Hectopat
Yaz yaklaştığı için kardiyo yapmak istiyorum. 1 ay yapılan kardiyo etkisini gösterir mi? Ciddi bir etkisi olur mu? Kardiyo antrenman öneriniz var mı?

Düzgün bir diyetle güzel sonuçlar elde edebilirsin. İlk defa yapacaksan Nike'ın vs. antrenman uygulamaları var onları kullanabilirsin. Diyeti kendi kafana göre yapmamanı tavsiye ederim. 1 ayda istediğin sonucu alman çok zor ama yine de bir miktar sıkılaşma, yağ kaybı verebilirsin.

Vücudun yağlı ise ve spora yeni başlıyorsan, temiz ve düzenli beslenme+spor ile 1 ayda gözle görülür bir değişim görürsün.(Suanki haline göre.) Bu değişim Vücudundaki ödem, toksinler, kas ve yağ olarak kayıp yaşarsın. Benim önerim cardio ve ağırlık ant yapman. Vücudun ham ise kas kazanımin ilk aylarda hızlı olacaktir. böylelikle vücudun daha sıkı durur, kilon aynı kalsa dahi. Bunu cardio ile harmanlar isen sonuca daha hızlı ulaşırsın.

Yaz yaklaştığı için kardiyo yapmak istiyorum. 1 ay yapılan kardiyo etkisini gösterir mi? Ciddi bir etkisi olur mu? Kardiyo antrenman öneriniz var mı?
Ben yaklaşık 3 aydır salona gidiyorum ve son 2 haftadır haftada 2 gün kardiyo yapıyorum toplam 90 dakika sürüyor. 2 haftada bel çevrem 2cm inceldi. Kardiyo yapma gibi bir amacın varsa aç karnına yap ve kardiyo öncesi 1 adet muz ile 1 bardak kahve iç. Enerji verir. Ayrıca karın bölgesini de çalıştırırsan antrenman sonrası bile yağ yakımı 1-2 saat boyunca devam eder.

Vahiy gibi anında olan bir şey değil ki bu plaj vücudu yapasın?😂

Spor salonunun etkilerinin %90'ını mutfak oluşturuyor; gün boyu et yersin tok kalırsın ve beraberinde de L-Karnitin, Kreatin falan tüketirsin yağsız ama su toplamış bir vücut yaparsın. 😂

Zaten 1 ayda çok büyük bir değişim olmayacağını ben de biliyorum. Spor salonuna gidiyorum ve orada yüzüyorum. Sizce kardiyo yerine yüzme yapmam daha etkili olur mu?

Zaten 1 ayda çok büyük bir değişim olmayacağını ben de biliyorum. Spor salonuna gidiyorum ve orada yüzüyorum. Sizce kardiyo yerine yüzme yapmam daha etkili olur mu?

Sana tavsiyem ağırlık antrenmanlarını sağlam yap ardından 15 dakika kadar kardiyo yap daha iyi olur. Hem sıkı ve diri bir vücudun olur sarkmaz yani.

Vahiy gibi anında olan bir şey değil ki bu plaj vücudu yapasın?😂

Spor salonunun etkilerinin %90'ını mutfak oluşturuyor; gün boyu et yersin tok kalırsın ve beraberinde de L-Karnitin, Kreatin falan tüketirsin yağsız ama su toplamış bir vücut yaparsın. 😂
Ödem attırıcı besinler de var hocam. Onlardan bol bol tüketir. Olmaz mı öyle?

Geri
Yukarı