1 aylık Valorant aim geliştirme serüveni

yigesmry

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Ben 1 ayda Valorant'ta maksimum ne kadar aimimi geliştirebileceğime bakmak istedim. 1 hafta önce gümüş 2 elosundaydım ve aimim şu şekildeydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve her gün Aim Lab üzerinden şu antrenmanları yaptım günde 2 kere 40dk sürecek şekilde.
-Strafetrack X1.
-Spheretrack X1.
-Sixshot X2 (%90 üzerinde tutmaya çalışarak hız önemli değil)
-Gridshot X2 (aynı şekilde %90 üzerinde tutarak bu sefer hızlı)
-Microflex X1.
-Headshotreflex X1.
-Timingshot X2 ( çok basit görünse de aşırı zor cross koyma pozisyonları için)
Ben oyuna giremediğim için Aim Lab'den Valorant maplerinde oynadım fakat siz normal oyunda oynarsanız daha iyi olur. Evet 1 hafta geçti ve şu an elimden gelen skor ve isabet şu şekilde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

400 DPİ 0.435 Sens SteelSeries Kinzu v3 Mouse

Eleştiriye elbette açığım fakat hakarete gerek yok. Umarım yardımcı olabilir bu antrenman size. Gelecek günlerde görüşürüz takipte kalabilirsiniz. :) Herhangi bir sormak istediğin şey olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Yüksek elo arkadaşların tavsiye ve yorumlarını bekliyorum. Ve eğer rankımı bilmeseydiniz hangi rankta olduğumu düşünürdünüz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aimini daha da geliştimek için;
Bu sitelerde alıştırma yapabilirsin bana çok yardımı dokunmuştu Aim Lab dışında.

Hatta donttap da frenzy modunda 700 falan yapıyorum.

Rankına göre aiminin iyi olduğunu düşünüyorum. Eğer yükselemiyorsan spray, oyun bilgisi vs. geliştirmen gerekiyor muhtemelen. Solo girmek de yükselmeni engelleyebilecek bir başka sebep tabii.

Aimini daha da geliştimek için;
Bu sitelerde alıştırma yapabilirsin bana çok yardımı dokunmuştu Aim Lab dışında.

Hatta donttap da frenzy modunda 700 falan yapıyorum.

Oyun mekaniğine göre sensivity ayarlama şansımız var mı bu sitelerde çünkü bunlar aim bozadabilir sensler tutmaz ise.
Rankına göre aiminin iyi olduğunu düşünüyorum. Eğer yükselemiyorsan spray, oyun bilgisi vs. geliştirmen gerekiyor muhtemelen. Solo girmek de yükselmeni engelleyebilecek bir başka sebep tabii.

Sabırla mavi ekran hatasının düzelmesini bekliyorum.

Ya şu aim lab aim geliştiriyormu geliştirmiyormu çözemedim . Bazıları evet geliştirir diyor bazıları geliştirmez diyor . Bazı e sporcular kullanıyor bazıları kullanmıyor . Youtubede aim lab test ettim işe yarıyormu diye video yok . bu program kafamı karıştırdı .

Oyun mekaniğine göre sensivity ayarlama şansımız var mı bu sitelerde çünkü bunlar aim bozadabilir sensler tutmaz ise.

Hocam şöyle sen mesela oyunda 1 sens kullanıyorsun ve DPI 800, sens ile DPI çarpılır öyle bir sonuç çıkar diye biliyorum ama normal bir bilgisayar kulanırken sadece DPI kullanıyorsun yani ben hiç sens veya DPI değiştirmeden yapıyorum ve çok yardımı dokunuyor.

Geri
Yukarı