1.dönem okul notlarını 2.dönem kullanmak

Burada yazıyor çoğu şey.

Dosya Ekleri

• 8E093CB0-1D40-4279-8DEB-3E4F1A7AA4F5.jpeg
    8E093CB0-1D40-4279-8DEB-3E4F1A7AA4F5.jpeg
    154,7 KB · Görüntüleme: 37
Lütfen şu milli eğitim bakanını değiştirsinler bu ne biçim şey ya, benim işime geliyor ama bir işe yaramıyor bir de hala okullar 2 Temmuza kadar diyorlar o sıcağın altında ders yapabilen harbi adamdır, bekleyin bir yazıyı daha atayım.
Hocam 2 Temmuz'da okula giden kim? Zorunlu bile yapsalar asla gitmem. :)

Benim Lisede son senemde çıktı bu virüs. Ardından ise okullar falan kapandı. 1. dönem notlarını aynen 2. döneme geçiriyorlar.

Ben tarihten almıştım hocaya da teslim edeli bayağı oluyor şimdi 2.sınavlar iptal ise bizim projeler 1.döneme mi girecek 2.döneme mi?

Hocam benim performans vardı 2. dönem için demin başladım İngilizce bitirdim birkaç gün önce de, Tarih, Biyoloji'yi bitirdim. Şu an durdum yapmayı, bıraktım öğle olsun hocaya soracağım bence sizde hocanıza sorun. Ama 1. dönem ve 2. dönem notları ayrı yani sen 2 dönem için projelerini, yapıp 2 dönem sınavına girebilirsin, girmez isen 2. dönem notları sayılmaz 1. dönem notları sayılır.

Hocam benim performans vardı 2. dönem için demin başladım İngilizce bitirdim birkaç gün önce de, tarih, Biyoloji'yi bitirdim. Şu an durdum yapmayı, bıraktım öğle olsun hocaya soracağım bence sizde hocanıza sorun. Ama 1. dönem ve 2. dönem notları ayrı yani sen 2 dönem için projelerini, yapıp 2 dönem sınavına girebilirsin, girmez isen 2. dönem notları sayılmaz 1. dönem notları sayılır.

Tamamdır hocam yarın sorarım sağ olun.

Nasıl olacak tam anlamadım ama benim işime geldi. Şahsen 1.dönem notlarını 2. dönem kullanabilecekmişiz fakat benim 2.dönem için olan performans ödevlerim ve proje ödevlerimin bir anlamı kalmayacak mı?

Eki Görüntüle 1019176
Proje ödevi 1.nci dönem verildiği için geçerli lakin performans ödevleri geçerli sayılmıyor.

Geri
Yukarı