Steam 1 Gbps olmasına rağmen 900 Kbps ile indiriyor

Talerz

Hectopat
İnternet hızım 1Gigabit. Ancak şu anda Steam üzerinden 900KB hızla oyun indiriyorum. Modemi resetledim, Steam önbelleğini temizledim, indirme bölgesini değiştirdim, Net Adapter kurdum. Hızım Speedtest'te de 1000 gözüküyor, hızda sorun yok fakat Steam düzelmiyor. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet hızım 1gigabit. Ancak şu anda Steam üzerinden 900KB hızla oyun indiriyorum. Modemi resetledim, Steam önbelleğini temizledim, indirme bölgesini değiştirdim, net adapter kurdum. Hızım Speedtest'te de 1000 gözüküyor, hızda sorun yok fakat Steam düzelmiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bende 1gigabit kullanıyorum aynı sorunu yaşıyorum bir nebze de olsa yükseltebildim. Steam'dan bölgeyi ABD washington yapıp dener misin?

Dene bunları olur.

Dene bunları olur.

O program pek işe yaramıyor dün bende uğraştım washington seçince 80-85 hızlara çıktım. Sen yine düşük almışsın. Ben Türkiye seçili iken 65 falan görüyorum. Frankfurt ve Ukrayna falan daha da kötü oldu bende.

Aynı sorunu ben de yaşıyordum bölge değiştirmeyi falan dene yorumlarını gördüm bayağı bir ülke denedim olmamıştı. Yaklaşık 5dk önce Polonya-katowiceyle sorunu çözdüm sen de orayı dene istersen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu bende yaşıyordum bölge değiştirmeyi falan dene yorumlarını gördüm bayağı bir ülke denedim olmamıştı yaklaşık 5dk önce Polonya-katowiceyle sorunu çözdüm sende orayı dene istersen.

Bende yapayım dedim maksimum 85mb/sn 680 Mbps ile indiriyor. Washington ile aynı değerler. Tabii sabit kalmıyor 70-76 arası gidip geliyor.

İndirme bölgemi değiştirdim demiş belki Türkiye-İstanbul yerine Ankara yaptı soruyorum kardeşim sen ne atlıyosun çekirge gibi?

Hocam teşekkür ederim yardımınız için, denedim farklı ülkeler olsun şehirler olsun düzelmedi

Güncelleme. Hız kendi kendine 300Mbit'e kadar arttı fakat benim internet hızıma göre hala çok aşağıda maksimum verim alamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı