1 haftada karın kası nasıl yapılır?

Dostum 1 hafta karın kası yapan daha önce görmedim eğer yapabiliyorsan bravo ama 1 hafta olmaz 1-2 ay desen yine biraz daha olsa belli olur ama 1 hafta imkansız diyorum.

1)Yağ yakımı için her sabah aç karnına koş
2) Yiyeceklerinde ekmek şeker yağ yerine lifli protein miktarı yüksek yiyecekleri tercih et
3) Düzenini hiç bozma. 1 hafta her sabah koş. 1 gün akşamı boş geçip diğer akşam koş üstüne yemeğini ye. Yemekten sonra koşmak bir şey ifade etmez. O yüzden yemeklerden önce koşman daha iyi olacaktır. Çok kilolu değilsen her akşam yapacağın karın egzersizleri sayesinde gözle görünür bir aşama kaydedersin. Karın kaslarının dinleme süresi 24 saattir ( ben demiyorum uzmanlar diyor ) o yüzden 50 60 setli abartı idmanlar yerine 5 hareketli 3 setten setler 10 12 tekrarlı antrenman yapmakta fayda var.

Yapabildin mi diye sormayacagim.
@Silici hocam yanlış anlamayın motivasyon dusuek istemedim konunun üzerinden aylar geçmiş ve biraz imkiansiz 1 haftada karın kası.

Yapabildin mi diye sormayacagim.
@Silici hocam yanlış anlamayın motivasyon dusuek istemedim konunun üzerinden aylar geçmiş ve biraz imkiansiz 1 haftada karın kası.
Zaten en başta arkadaş hata yapmış bakış açısı ile. Büyük ihtimal spor yapmaya üşeniyor bu yüzden, "1 hafta çalışıp karın kası yapıcam. Sonra salarım." gibi düşündü. Yoksa başka bir sebep gelmiyor aklıma. Yarışmaya falan mı katılacaksın? 1 ay anlarım da 1 hafta ne alaka.

Geri
Yukarı