1 haftada karın kası nasıl yapılır?

1 haftada karın kası yapmam lazım. Bir iddiaya girdim ve kazanmak istiyorum. 7 günde karın kası yapabilmem için beslenme ve antrenmanı nasıl yapmalıyım? Önerileriniz önemli benim için.
Bir haftada karın kası yapılmaz. En az 2 yıl gerekli.

Bir iddiaya girdim ve kazanmak istiyorum. 7 günde karın kası yapabilmem için beslenme ve antrenmanı nasıl yapmalıyım?
Anlı şanlı bir değişim bekleme fakat en çok etkiyi sabah kalkar kalmaz aç karnına (aç karnına olması çok önemli) kahve veya su içip ardından karın egzersizleri yaparak sağlayabilirsin. Bu arada tercihim kahvedir daha fazla yağ yakıyorsun.

Anlı şanlı bir değişim bekleme fakat en çok etkiyi sabah kalkar kalmaz aç karnına (aç karnına olması çok önemli) kahve veya su içip ardından karın egzersizleri yaparak sağlayabilirsin. Bu arada tercihim kahvedir daha fazla yağ yakıyorsun.
herhangi bir kahve olması yeterli midir yoksa filtre yada türk kahvesi mi

Şunu bunu ye diyemem ama cips gibi şekerli yiyecekler gibi hamurlu yiyecekler gibi şeylerden uzak durmalısın. Özellikle de gazlı şekerli içeceklerden (kola, gazoz vs.) uzak durmalısın.

Varsa bana söyler misin?

Aylardır mekik, russian twist, byscial abs, plank, mountain climber yapıyorum karnım anca şekile girdi.

Arkadaş 1 hafta içinde karın kası yapman için gün içinde 3-5 saat ölümcül karın antrenmanları yapman lazım.
zaten çok fazla şekilli tam görünan 6 six pack istemiyorum ama yinede fit görünsün istiyorum
teşekkürler dikkat
Şunu bunu ye diyemem ama cips gibi şekerli yiyecekler gibi hamurlu yiyecekler gibi şeylerden uzak durmalısın. Özellikle de gazlı şekerli içeceklerden (kola, gazoz vs.) uzak durmalısın.
edeceğim

Geri
Yukarı