1 haftada karın kası nasıl yapılır?

Bilgi geldi arkadaşlar hulk gerçekmiş!
geçmiş olsun hocam, iddiayı kaybettiniz. 1 haftada karın kası diye bir şey yok.

@Kehriban kilon çok düşük. Zayıflıktan karın kasların egzersiz yapmasan da belirgin olmalı zaten. Kesinlikle kilo almaya ve ağırlıklarla çalışmaya başlamanı öneriyorum, evde egzersiz yaparak kas yapamazsın, kasların belirginleşir sadece.

Dostum alttaki uygulamayı yüklüyorsun, 30 günde diyor ama sen merak etme taktiği var. 2 gün eksik kalacağı için belki karın kası yapamayabilirsin ama yine de söyleyeyim. Günde 4 günün antrenmanını yapıyorsun ve sabah 5 yumurta, akşam ise 2 porsiyon et yiyorsun. Cipsten falan uzak dur yağ yapmasın. Bu programı arkadaşımın fitness hocası yazdı ben değil merak etme. Çocuk 1 hafta bodycilerle vs atmaya başladı.

1629487995808.png

Dostum alttaki uygulamayı yüklüyorsun, 30 günde diyor ama sen merak etme taktiği var. 2 gün eksik kalacağı için belki karın kası yapamayabilirsin ama yine de söyleyeyim. Günde 4 günün antrenmanını yapıyorsun ve sabah 5 yumurta, akşam ise 2 porsiyon et yiyorsun. Cipsten falan uzak dur yağ yapmasın. Bu programı arkadaşımın fitness hocası yazdı ben değil merak etme. Çocuk 1 hafta bodycilerle vs atmaya başladı.

Eki Görüntüle 1143789
teşekkürler deneyeceğim

Milletin aylarca emek verdiği şeyi 1 haftada mı yapmayı planlıyorsunuz? :D

Bu işler azim ve zamanla oluşur, maalesef iddiayı kaybettiniz. Eğer spor yapmak istiyorsanız; bu konuda uzman olan kişilerin bulunduğu salonlara gidebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Geri
Yukarı