1 Mart'ta sizce okullar açılacak mı?

Sınavlar Online olacak diye biliyorum. Hazırlık sınıfına gidiyorum. Eğer Online olursa çeviri çok işime yarar. Kamera açık olacak ama hocanın gözünün önünde çeken ben kamera açıkken çekemeyeceğim ha!

Dün fahrettin koca toplantı sonrası açıklamalar yaptı. Yüze yüze eğitimin riskli olduğunu söyledi ve aşı takviminde eğitim sektörüne daha sıra ve zaman çok var. Aynı zaman da belki giden olmuştur aranızda. 12 Ekim'de okullar açılmıştı ve açılığı gibi vakalar patlamıştı. 2,3 hafta gittikten sonra geri kapanmıştı. Aynı zaman da şöyle bir düşüncem ve tahminim var. Eğer mart ayında okullar açılır ise, vakalar tekrar patlak verir. Yani tam yaz aylarına doğru turizm zamanlarına doğru, vakalar patlayacak. Bence bunu göze alamazlar. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkın da?

Vallahi ben hiçbir yerde denetim görmüyorum. 3. dalga gelecek hazır olabilirsiniz.

Sınavlar Online olacak diye biliyorum. Hazırlık sınıfına gidiyorum. Eğer Online olursa çeviri çok işime yarar. Kamera açık olacak ama hocanın gözünün önünde çeken ben kamera açıkken çekemeyeceğim ha!
Lise için hocam.
Vallahi ben hiçbir yerde denetim görmüyorum. 3. dalga gelecek hazır olabilirsiniz.
O kesin zaten. Baksana günlük yine çıkan vakalara. 10K'ya doğru 1800 HP Supra ile bastık gidiyoruz 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı