1 milyon yazılımcı projesinde e-postaya aktivasyon kodu gelmedi

@Maximen hocam ben dün akşam kayıt oldum ama bana daha mail gelmedi e-posta yanlış yazdığımı düşünmüyorum. Sana mail geldi mi? Dün kaçta siz kayıt oldunuz?

Bana 6 saat önce gelmiş şimdi sistemi kontrol edeceğim.
dd.PNG

Site sadece özgeçmiş girmeye yarıyor ve veri girişi alıyor sizden online olduğunuza dair onun dışında BTK Akademi'ye yönlendiriyor sizi aktivasyon gelmeyen arkadaşlar vakit kaybetmeden BTK Akademi'de olan kurslara başlasınlar.
Ekleme : BTK Akademi hala çok yavaş çalışıyor ve giriş yapmakta sıkıntı yaşıyorum sürekli çöküyor umarım düzeltilir bugünde bir bakım uygulayacaklarmış 00:00 - 06:00 arası.

Adsız.png

Arkadaşlar bana saat 22.52'de geldi. Yaklaşık 26-27 saat sonra geldi yani merak etmeyin eğer bilgilerinizi ve mail adresinizi doğru girdiyseniz 48 saat içinde gelecektir.

15 dakikadır e-posta'ma herhangi bir şey gelmedi. Yeniden kayıt olamam çünkü kimlik bilgileriyle kayıt olunuyor. E-posta'yı doğru yazdığıma adım gibi eminim.

Arkadaşlar konuyla pek alakalı değil de 1milyon yazılımcı projesinde belli bir yaş sınırı var mı?

Arkadaşlar site aşırı yavaş. Login olmada bile problem yaşıyorum. Videolar ve geçişler çok sıkıntılı. Sizde videoları izledikten sonra "not completed" durumu ile karşılaşıyor musunuz? Eğitim ilerleme yüzdeliği kısmında herhangi bir artış olmuyor.

Edit: Not completed hatası şuan itibariyle düzeltilmiş. İzledikten sonra artık yeşil tik işareti oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı