1 ms 75 Hz monitör önerisi

Esasında Asus monitörler ilgili çekti. Özellikleri de gayet güzel fakat fiyat olarak rakiplerine göre biraz pahalı olduğu kanaatindeyim. Sizler Asus kullanıcısı olarak bugüne kadar herhangi bir sıkıntı ile karşılaştınız mı? Örneğin ilk etapta ben AOC markasına yönelmiştim fakat internette çok fazla ölü piksel sorunuyla karşılaşan olduğu için sonradan vazgeçtim.
Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım, karşılaşacağımı da sanmıyorum.

Viewsonic VX2257-MHD 21.5" 1ms 75hz
Bu gerçekten güzelmiş. Ben de AOC'nin 75Hz modellerine bakıyordum fiyattan dolayı. Ölü piksel denince soğudum açıkçası. Alternatif olarak bu monitörü seçtim artık. Technopatta bunun bir üst sürümünün incelemesini izledim. Güzel bir monitör. Kasa kadar monitör seçimi de önemli.

Monitör Freesync açınca 72 Hz oluyor ama Nvidia kartlar için de 72 Hz oluyor mu bilmiyorum.
@FalconPolat Nvidia kartlar için de oluyor diye biliyorum.

Bu monitörde G-Sync yok diye biliyorum. Zaten nvidianın her ürününde olduğu gibi G-Sync olunca fiyat direk bin lira artıyor. :)

Bu gerçekten güzelmiş. Ben de AOC'nin 75Hz modellerine bakıyordum fiyattan dolayı. Ölü piksel denince soğudum açıkçası. Alternatif olarak bu monitörü seçtim artık. Technopatta bunun bir üst sürümünün incelemesini izledim. Güzel bir monitör. Kasa kadar monitör seçimi de önemli.
Açıkcası bende 24 inç olanına baktım fiyatı ve kağıt üstü verileriyle çok ilgi çekici. Fakat bu tarz bir ürün alacağım zaman en iyisini bulmak için uzun uzun araştırmayı tercih ediyorum. Döviz bu durumda iken birde, para kolay kazanılmıyor. :(

Öyle bir boyutta ki monitöre o kadar para verilmez. Onun ederi 500 lira falan, hatta geçen hafta 500 liraya düştü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı