Çözüldü 1 saat beklettikten sonra laptop açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

milenyum0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Selamünaleyküm, cümleten. 2 GB harici anakartlı bir laptop aldım uygun fiyata ancak satan adam bana bir sorunu olmadığını söyledi. Bilgisayar 1 saat falan hiç açılmadıysa açarken ekrana görüntü gelmiyor. Biraz açık kalınca bekleyince ve yeniden başlatınca görüntü geliyor ya da tesadüfen öyle oluyor, gözlemlediğim kadarıyla öyle. Ekranda mı sorun var diye monitör bağlıyorum ona da görüntü gelmiyor. Sorunun ekran kartından olduğuna şüpheleniyorum. Ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam buradan yönergeleri takip edin. İnternetten de araştırma yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim sağ olun

Hocam buradan yönergeleri takip edin. İnternetten de araştırma yapabilirsiniz.

Teşekkür etmek için girdim hocam. Para PTT ile geldi. Devlet peşini bırakmamış. 1450 liraya almıştım 1700 gelmiş. Şimdi ne yapmam lazım? Laptopu da tamire verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim sağ olun

Teşekkür etmek için girdim hocam. Para PTT ile geldi. Devlet peşini bırakmamış. 1450 liraya almıştım 1700 gelmiş. Şimdi ne yapmam lazım? Laptopu da tamire verdim.
Laptop'u adam istemezse vermeyin. Sizde dursun. Bi sorun çıkmaz adam istemezse. İsterse tamirci faturasını alın gösterin fiyat farkını isteyin.

Geri
Yukarı