1 senede ne yapabilirim?

Ya arkadaşlar ne trolü?
Size nasıl kanıtlayayım ya mantıklı birşey söyleyin.
Reis bu arada şimdi aklıma geldi.

Ben inanıyorum senin mesleğinin garanti olduğuna ama yine de iyi bir üniversitede okuman senin yararına olacaktır. İleride ne olur bilemeyiz Allah muhafaza ülke düşer veya çok zayıflarsak üniversite bitirmen gerekicek ki seni işe alsınlar.
Tabiki de öyle farkındayım. bana inandığın için teşekkürler.
Ya kanka buraya gelip troll yapmana gerek yok.
Eğer böyle senin dedigin gibi oluyorsa ne anlami var okumanın? Hadi trollemiyorsun kesinlikle belli partilerden birinde tanidığın var. Birde psikiyatriye git diyen adam sana öneri sunuyor bak işine diyorsun.
Asıl sen bak işine milletin vakti degerli senin gibi trollere gerek yok.
Amacın hava atmak ise bilemem bence de psikiyatriye git...
Cünkü kendi kendini boyle rahatlatıyorsun bence troll ile..
Çok mu sert oldu 🤔🤣?
Yaklaşımın gibi önyargılı yaklaşmayacağım sana fakat şunu bilmeni istiyorum ki bunu bana sağlan bir dayı veya torpil değil :) arkadaş bu şekilde yaklaştığı için bak işine dedim sanada aynısını diyorum
BAK İŞİNE! yeterince net oldu sanırım seni daha fazla küçük düşürmek istemem.
Yalnız hocam o maaş 3000 TL'den çok fazla ve artıyor biliyorsun değil mi? :D İşine göre değişir tabiki ama arkadaş böyle konuştuğuna göre en azından bir 4.5K alacaktır ki bence iyi bir miktar. Artacak da...

Gelecek hayali sadece meslek ve para ile olmuyor ki.
Çok doğru zaten para demedim ki :) sadece geleceğim bi kesin net olduğundan rahatım diyorum.
Olursa olsun ne yapım? Adamın dayısı varmış. Şimdi kendine müslümanım da, diyordur. 5 vakit namaz da kılıyordur, diyeceğim demiyorum. Çünkü trol. 29 Eylül 2019 kayıt yapıp memur oldum 17 yaşında, diyen adam troldur.
Merhaba.
Sana tek birşey diyorum eğer ölmez isen 18 Yaşımı bekle eğer sana E-devlet'ten Ekran görüntüsü atıcağım başka türlü inandırmam sanırım mümkün değil.
Yabancı dil çok önemli yabancı dil öğren bir an önce.
O adımda ilerliceğim fikrin için sağol :=)
Devlettesiniz diye arkanız sağlam sanmayın. Okuyun, çalışın, dil öğrenin, kendinizi geliştirin. Alt tarafı bir memur olacaksın yani, gelecek kaygım yok demek çok ilginç.

Koskoca filozoflar, profesörler bile okumadığım gün karanlıktayım derken havadan gelen memurluğu garantileyen birinin bu sözleri sarf etmesi şaşırtıcı.

Tavsiye istemek için önce bu kafa yapısından çıkmalısın :) Biraz daha LOL oynayabilirsin şimdi gelecek kaygısı olmayan dostum :)
Dostum kendimi geliştirmek açısından bu konuyu açtım gelecek kaygım yok dediğim şu açıdan en azından mesleğim olucak yoksa kendini geliştirmeyi kim istemez ?
kitap ingilizce türkçe oku kendini geliştirmek istiyosan ingilizcede biliyormuşsun tekrar yapmış olursun
Teşekkür ederim fikrin için o yönde ilerlemeyi düşünüyorum.
Sence "Troll" mü?
Bence troll.
Trol değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallah ne dersen de ben sana inanmıyorum. İnsanlar nasılını sorduğunda verdiğin tek cevap ''Bak işine''. Devlet kimseye öyle 17 yaşında garanti memurluk falan vermez. Hadi, diyelim. Torpil morpil, öyle bir şey bile olsa bile kimse gelip Technopat'ta üyelik açıp böyle konu açmaz. Daha dün üye olmuşsun. İlk konun ''500 TL-700 TL ekran kartı'' konusu. Bu da ikinci konun. Garanti memurluk veren sözde devletin garanti avasta verseydi sana. 4K maaş alacaksın ya 1500-2000 TL'lık ekran kartları keser seni.

Ben senin trol olduğunu ve birinin ikinci hesabı olduğunu düşünüyorum. @HakanCT bu @ŞAFAK UYANIK denen arkadaşa çoklu üyelik kontrolu yapar mısınız?

@HakanCT @ApRa @Asım Demir @nnca

Vallah ne dersen de ben sana inanmıyorum. İnsanlar nasılını sorduğunda verdiğin tek cevap ''Bak işine''. Devlet kimseye öyle 17 yaşında garanti memurluk falan vermez. Hadi, diyelim. Torpil morpil, öyle bir şey bile olsa bile kimse gelip Technopat'ta üyelik açıp böyle konu açmaz. Daha dün üye olmuşsun. İlk konun ''500 TL-700 TL ekran kartı'' konusu. Bu da ikinci konun. Garanti memurluk veren sözde devletin garanti avastta verseydi sana 4K maaş alacaksın ya 1500-2000 TL'lık ekran kartları keser seni.

Ben senin trol olduğunu ve birinin ikinci hesabı olduğunu düşünüyorum. @HakanCT bu @ŞAFAK UYANIK denen arkadaşa çoklu üyelik kontrolu yapar mısınız?

@HakanCT
18 Yaşında diyorum allahım sabır ver.
Vallah ne dersen de ben sana inanmıyorum. İnsanlar nasılını sorduğunda verdiğin tek cevap ''Bak işine''. Devlet kimseye öyle 17 yaşında garanti memurluk falan vermez. Hadi, diyelim. Torpil morpil, öyle bir şey bile olsa bile kimse gelip Technopat'ta üyelik açıp böyle konu açmaz. Daha dün üye olmuşsun. İlk konun ''500 TL-700 TL ekran kartı'' konusu. Bu da ikinci konun. Garanti memurluk veren sözde devletin garanti avasta verseydi sana. 4K maaş alacaksın ya 1500-2000 TL'lık ekran kartları keser seni.

@HakanCT @ApRa @Asım Demir
Arkadaşım memurluğu DEVLET sağlıyor diyorum anlamıyor musunnn?

Ön yargılı olmadan önce araştır.

Forum sitelerinde de yeniyim istediği yapabilir yöneticiler sonuçta onların oluşturduğu bir web sitesini kullanıyoruz :) her konuda her zaman kendime güvenirim. :) bilmem anlatabildim mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya arkadaşlar ne trolü?
Size nasıl kanıtlayayım ya mantıklı birşey söyleyin.

Tabiki de öyle farkındayım. bana inandığın için teşekkürler.

Yaklaşımın gibi önyargılı yaklaşmayacağım sana fakat şunu bilmeni istiyorum ki bunu bana sağlan bir dayı veya torpil değil :) arkadaş bu şekilde yaklaştığı için bak işine dedim sanada aynısını diyorum
BAK İŞİNE! yeterince net oldu sanırım seni daha fazla küçük düşürmek istemem.
Küçük düşürmek? Neyse...
Sadece anlattıkların biraz abartı değil mi? Bu yüzden böyle düşündüm.

Konuya adam akıllı cevap verecek olursak;
Bence üniversite oku. Belki daha iyi bir meslegin olur. Ha dersen yok benim işim olmaz uğraşamam canın ne isterse onu yap. Ben şahsen sabah akşam pc oynardım. Kişiden kişiye değisir.

Arkadaşlar konuyu kapanmıştır fikir önerilenler için teşekkür ederim seneye bu kısma inanmayanlar arkadaşlar için ss atmayı unutmayacağım zorunda da değilim biliyorum fakat yine de atayım sorun değil. Hayırlı akşamlar konu kapanmıştır !

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı