1 senede ne yapabilirim?

Dayin malum partiden falan herhalde bu kadar memur olacagina eminsen. Devlete kapak atayim olene kadar 3000 lirayla hayat gecireyim kafasi tebrik ettim🤣 Gelecek hayalin bile yok.
Yalnız hocam o maaş 3000 TL'den çok fazla ve artıyor biliyorsun değil mi? :D İşine göre değişir tabiki ama arkadaş böyle konuştuğuna göre en azından bir 4.5K alacaktır ki bence iyi bir miktar. Artacak da...

Gelecek hayali sadece meslek ve para ile olmuyor ki.

Ya kanka buraya gelip troll yapmana gerek yok.
Eğer böyle senin dedigin gibi oluyorsa ne anlami var okumanın? Hadi trollemiyorsun kesinlikle belli partilerden birinde tanidığın var. Birde psikiyatriye git diyen adam sana öneri sunuyor bak işine diyorsun.
Asıl sen bak işine milletin vakti degerli senin gibi trollere gerek yok.
Amacın hava atmak ise bilemem bence de psikiyatriye git...
Cünkü kendi kendini boyle rahatlatıyorsun bence troll ile..
Çok mu sert oldu 🤔🤣?
Trol olmadığını sana nasıl kanıtlayayım?
Seneye e devlet te gözükecek seneyi bekle istersen yaşarsan artık ss atarım :)

Reis bu arada şimdi aklıma geldi.

Ben inanıyorum senin mesleğinin garanti olduğuna ama yine de iyi bir üniversitede okuman senin yararına olacaktır. İleride ne olur bilemeyiz Allah muhafaza ülke düşer veya çok zayıflarsak üniversite bitirmen gerekicek ki seni işe alsınlar.

@.I.N.И.A. Senden önce memur olacağına çok emin 🤔

Inna bunu dövelim en iyisi😉

😄
Olursa olsun ne yapım? Adamın dayısı varmış. Şimdi kendine müslümanım da, diyordur. 5 vakit namaz da kılıyordur, diyeceğim demiyorum. Çünkü trol. 29 Eylül 2019 kayıt yapıp memur oldum 17 yaşında, diyen adam troldur.

Trol olmadığını sana nasıl kanıtlayayım?
Seneye e devlet te gözükecek seneyi bekle istersen yaşarsan artık ss atarım :)
Merak etme ben yaşarım. Sen kendini düşün...
Olursa olsun ne yapım? Adamın dayısı varmış. Şimdi kendine müslümanım da, diyordur. 5 vakit namaz da kılıyordur, diyeceğim demiyorum. Çünkü trol. 29 Eylül 2019 kayıt yapıp memur oldum 17 yaşında, diyen adam troldur.
Beni anlayan biri..
Ben de memur olmak istiyorum 14 yaşındayım bu subat 15 olacağım sana başvurabilir miyim?
🤣

Devlettesiniz diye arkanız sağlam sanmayın. Okuyun, çalışın, dil öğrenin, kendinizi geliştirin. Alt tarafı bir memur olacaksın yani, gelecek kaygım yok demek çok ilginç.

Koskoca filozoflar, profesörler bile okumadığım gün karanlıktayım derken havadan gelen memurluğu garantileyen birinin bu sözleri sarf etmesi şaşırtıcı.

Tavsiye istemek için önce bu kafa yapısından çıkmalısın :) Biraz daha LOL oynayabilirsin şimdi gelecek kaygısı olmayan dostum :)

Devlettesiniz diye arkanız sağlam sanmayın. Okuyun, çalışın, dil öğrenin, kendinizi geliştirin. Alt tarafı bir memur olacaksın yani, gelecek kaygım yok demek çok ilginç.

Koskoca filozoflar, profesörler bile okumadığım gün karanlıktayım derken havadan gelen memurluğu garantileyen birinin bu sözleri sarf etmesi şaşırtıcı.

Tavsiye istemek için önce bu kafa yapısından çıkmalısın :) Biraz daha LOL oynayabilirsin şimdi gelecek kaygısı olmayan dostum :)
Sence "Troll" mü?
Bence troll.

Aga ben meslek lisesinde okuyorum ve okulumuz proje okulu olduğundan dolayı çoğu derslerimiz boş geçiyor.Ben kendim okulun bilgisayar atölyesinde açıyorum bilgisayarı c# gibi dillere merak saldım onlarla haşır neşirim bu aralar.Sanada tavsiye ederim udemy ya da youtube'dan öğrenebilirsin.

Reis şimdi şöyle söyleyim fit bi vicuda sahibim spora gidiyorum haftanın 4 günü zaten.
Arkadaş ortamlarına takılıyorum sahne alıyorum bazen tiyatro salonlarında.
Aslında çok kuralcı ve disiplinli biriyim sadece kendime 1 sene rahat olabiliceğimi hatırlatıyorum.
Çok şükür bi sıkıntım yok derdim yok borcum yok fakat içimde bi parça kendimi her gün geliştirmemi söylüyor diğer yanı ise 1 senen kalmış eğlen gez toz daha bulamazsın bu zamanları diyor.
kitap ingilizce türkçe oku kendini geliştirmek istiyosan ingilizcede biliyormuşsun tekrar yapmış olursun

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı