1 seneye göre fiziğim nasıl?

Samet07

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 5500 rtx 3060 12gb
Merhaba, dümenden bir diyet ve sağlam idmanlarla 1 senedir düzenli spor yapıyorum fakat genetiğimden dolayı omuzları büyütemiyorum.
Göze batan geliştirilmesi gereken kötü bir nokta var mı?

Dosya Ekleri

• IMG-20230917-WA0029.jpg
    IMG-20230917-WA0029.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 210
Merhaba, dümenden bir diyet ve sağlam idmanlarla 1 senedir düzenli spor yapıyorum fakat genetiğimden dolayı omuzları büyütemiyorum.
Göze batan geliştirilmesi gereken kötü bir nokta var mı?
Sadece sırt atmışım..

Vertical Pull
Horizontal Pull

Kettle Bell Swing
Hyper Extention
Bridging

Hareketler uyarsa ekle programına, ön kol da çalışıyor musun?
Evet çalışıyorum hocam 28.5 > 38 oldu

Dosya Ekleri

• IMG-20231020-WA0026 (1).jpg
    IMG-20231020-WA0026 (1).jpg
    126,8 KB · Görüntüleme: 175
Bulk yapmaya çalışıyorum 75 kiloyum hedefim 80 kilo olup definasyona girmek, ama tabiki kütle koymam lazım.

Gayet iyi kötü diyenleri kafaya takma sosyal medyadaki yalan içeriklere de inanma 1 yılda bu kadar olur gayet iyi bu şekilde devam et dostum zaman her şeyin ilacıdır.

bence buna kötü diyecek biri olmaz ya.
Dostum bak bu sosyal medya da bu spor içeriklerinin %90 ı yalan herkes para veya üç beş izlenme uğruna şarlatanlık yapıyor adam video çekmiş bakıyorsun vücuduna mutant gibi ilaç deposu ama diyorki işte 2 ayda makine olursunuz işte günde 10 yumurta yiyin bilmem ne yapın zaten bu sosyal medyada ilaçlı olupta ilaçlıyım diyen adam yok adamlar 2 3 yıllık ek olarak ilaçlı vücudu 3 aylık vücut diye pazarlıyor sonra insanlarda onlara inanıyor kafası karışıyor yok işte sen 1 yılda okadarmı yaptın adam 2 ayda efsane olmuş işte sen nasıl spor yaptın gibi gibi kolpa sözler söylüyor ben burda tekrar söylüyorum ilaç olmadan vücut olmaz ha zayıf fit estetik bir görünüm veya iri olayım diyorsan iri ama yağlı vücut olur ama bu bile ciddi süreç emek ister yani hem iri olayım 90 100 kilo olayım hemde kupkuru olayım takır takır karın kasları ağ gibi damarlar derin hatlar bunlar ilaç olmadan olmaz bunu da zaten az çok spordan anlayan bilir

Yeni konular

Geri
Yukarı