1 Tane ölü piksel için iade edilir mi?

Garantisi bittikten sonra çoğalmayacağının güvencesini kimse veremez. İlerde ölü piksel sayısı çoğalan monitörde var, çoğalmayan da var. Para verdiğiniz bir ürün için neden riske gireceksin ki? İade edin. Bir kaç gün daha bekleyip gelince kullanırsın.

Ölü pikselsiz, sıkıntısız, bir kusuru olmayan bir ürün için ödediğiniz paraya karşılık neden kusurlu bir monitör kullanasanız ki. Bazı modellerin ölü pikselli modelleri n11 vb. sitelerde zaten 200-300 TL daha ucuza satılırken sıkıntılı ürün için daha fazla parayı neden ödeyeseniz ki.

Ben olsam iade ederdim ki bir ölü piksel ile gelen monitörü ertesi gün iade için kargoya verdim.

Çok rahatsız ediyorsa değiştirin.
Çoğalma ihtimali de var değiştirmeniz daha iyi olur açıkçası.
Rahatsız etmiyor beni normal kullanımda.
Eğer alalı 14 günü geçmediyse beğenmedim diye geri verin garanti çok uğraştırır.
Geçmedi ama çok uğraştırmazlar mı? Sonra daha kötüsü de gelebilir hocam ondan korkuyorum.
Ben iade etmedim. 1 tane vardı.
Ne kadar zamandır var?
Garantisi bittikten sonra çoğalmayacağının güvencesini kimse veremez. İlerde ölü piksel sayısı çoğalan monitörde var, çoğalmayan da var. Para verdiğiniz bir ürün için neden riske gireceksin ki? İade edin. Bir kaç gün daha bekleyip gelince kullanırsın.
Hocam ben iade değil de aynı üründen istiyorum düzgün olanını onu nasıl yapacağız?

Hocam siz kusursuz olanın parasını verip kusurlu alıyorsunuz iade edin.

Hayır geri verin sonra bir daha alın iadede daha çok uğraştırırlar.
Beğenmedim deyin ya da piksel konusunu açın direk ama kullanmayın.

Hocam beğenmedim diyerek iade talebi yolladım ve kargoya verdim ama bant yırtılmış olduğu için iade kabul edilemez dediler. Tüketici hakem heyetiyle mi uğraşmam gerekiyor bundan sonra? Eğer öyleyse uğraşamayacağım. 1 tane ölü piksel garanti süresinde çoğalırsa öyle götürürüm. Bu ülkede bir ürünümü iade edemedim zaten biliyordum böyle olacağını. Çok teşekkürler yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı