1 Tane ölü piksel için iade edilir mi?

Hocam beğenmedim diyerek iade talebi yolladım ve kargoya verdim ama bant yırtılmış olduğu için iade kabul edilemez dediler. Tüketici hakem heyetiyle mi uğraşmam gerekiyor bundan sonra? Eğer öyleyse uğraşamayacağım. 1 tane ölü piksel garanti süresinde çoğalırsa öyle götürürüm. Bu ülkede bir ürünümü iade edemedim zaten biliyordum böyle olacağını. Çok teşekkürler yine de.
Hocam bunlar bilerek yapıyorlar bende bugün kargoda sorun yaşadım şimdi eve geldim çok sıkıntılı bu işler ama siz genede heyete mesaj atın bir cevap bulabilirsiniz umarım.

İnternet'ten monitör alırken maalesef bu sorunlar olabiliyor. En başta yapılabilecek 2 çözüm oluyor. Ya yanlış hatırlamıyorsam AOC gibi 0 ölü piksel garantisi veren firmalardan almak ya da bu firmalardan değilse kesinlikle sinerji, Vatan, MediaMarkt, İtopya vb. fiziksel mağazadan test ederek almak. Fiziksel alacağınız ürün 200-300TL fazla olsa bile en azından sorun çıkmayacağını biliyorsunuz ki bazen indirimlerle İnternet'teki fiyatlara veya daha ucuza bile gelebiliyor.

İnternet'ten monitör alırken maalesef bu sorunlar olabiliyor. En başta yapılabilecek 2 çözüm oluyor. Ya yanlış hatırlamıyorsam AOC gibi 0 ölü piksel garantisi veren firmalardan almak ya da bu firmalardan değilse kesinlikle sinerji, Vatan, MediaMarkt, İtopya vb. fiziksel mağazadan test ederek almak. Fiziksel alacağınız ürün 200-300TL fazla olsa bile en azından sorun çıkmayacağını biliyorsunuz ki bazen indirimlerle İnternet'teki fiyatlara veya daha ucuza bile gelebiliyor.

Hocam olan oldu artık. Monitörü böyle kullanacağız. Çok teşekkür ederim yorumlarınız için.

Geri
Yukarı