1 TB Harddisk İle Ne Yapıyorsunuz?

Konu sahibinin mesajları o kadar itici ki... Kardeşim sana ne ya milletin verisinden? İsteyen istediği kadar oyun yükler, isteyen yüklediği oyunu silmez hafızayı doldurur. Sana neden bu kadar dert oldu bu konu? Sen kullanmıyorsun diye millet kullanmasın mı? Mesaj atmayayım dedim ama çok değişik bir kafa yapın var, engel olamadım kendime.

Benim ne zaman nerede olacağım belli olmuyor bu yüzden Steam kütüphanesini offline bir şekilde oynayabileceğim gibi doldurmaya çalışıyorum. Bazı oyunlar vardır hiç bitmez hayal gücünüze bağlı olarak bir şeyler yaparsınız (Örneğin : Stardew Valley). Bazı oyunlar vardır gerçek hayattan uzaklaşıp rahatlamak için oynarsınız (Örneğin : Euro Truck Simulator 2). Bazen bir oyun türünden sıkılırsınız ve başka bir oyuna geçmek istersiniz (çoğu oyuncunun başına gelmiştir). Bu sizin durumunuza bağlı. Eğer benim gibi ekmek almak harici dışarıya çıkmayan biriyseniz belirli bir süre sonra aynı oyunlardan sıkılırsınız. Veya eve misafir çocukları geliyorsa (Hiç başıma gelmedi) bitirdiğiniz oyunların save dosyalarını onlara verip takılmalarını sağlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı