1 Temmuz'a kadar kaç kilo verilir?

Salih!

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1 Temmuz'a kadar vaktim var. 1 Temmuz'a kadar ne kadar ve nasıl kilo verebilirim?
Boyum 168
Kilom 79-80
Yaşım 16

Son düzenleyen: Moderatör:
ben 1 ayda 6 kilo verdim senin diyet şekline görede değişir çok fazla spor yaparsan az falan yersen bence baya bi verirsin çok fazla salata ye yağı tamamen kes ekmek yeme sağlıklı beslen rahat kilo verirsin.

ben 1 ayda 6 kilo verdim senin diyet şekline görede değişir çok fazla spor yaparsan az falan yersen bence baya bi verirsin çok fazla salata ye yağı tamamen kes ekmek yeme sağlıklı beslen rahat kilo verirsin.
Kesinlikle yağı tamamen kesmeyin. Kilo vermeye direk katkısı olmadığı gibi bağırsak sorunlarına ve geri dönüşü olmayan sorunlara(bağırsak sertleşmesi ve çatlaması) yol açıyor.

Bence psikopatlaşmaya gerek yok yağı tamamen kesmiş olmak ta psikopatlaşmanın sonucudur sonuçta beyaz peynirde bile yağ var. Normalden fazla salata ye ve doymadan kalk. Midende mutlaka su olsun yemekten önce içersen az yersin ve ekmek yeme. Günde en fazla 1-2 dilim. (Makarna vs. de ekmeğe giriyor)

2015'te askeriye mülakatı için 2 haftada 8 kilo vermiştim. Ama ilk olarak vücudun ödem atacağı için kilo vermen de hızlı olacak. Ödemi attıktan sonra sağlıklı bir diyetle 5-10 kilo arası verebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı