15 kilo ne kadar sürede verilir?

d4mann

Hectopat
Yaşım 13 koy 1.57 15 kilo fazlam var günde 150 tane IP atlıyorum. Yanında 6 tane yeşil zeytin süt yoğurt salata su gibi şeyler tüketiyorum ne kadar sürede 15 kiloyu veririm?

Yaşım 13 koy 1.57 15 kilo fazlam var günde 150 tane IP atlıyorum. Yanında 6 tane yeşil zeytin süt yoğurt salata su gibi şeyler tüketiyorum ne kadar sürede 15 kiloyu veririm?
Yaş 13. Bu şekilde kilo verirken geleceğini de kaybediyorsun. Bilgin olsun. Gelişim çağında böyle bir kilo verme şekli yok. Artık bilinçlenin. Hayatınız bu kadar basit değil.

13 yaşında bu kadar kilo hemen vermen zararlı olur 1 senede 6 kg versen yeter.

Kalori açığı oluştur. İnternette ne kadar kalori alman gerektiğine bakabilirsin. Belli bir sayı olacak onun altına düşmemen lazım görürsün zaten düşmeyip kalori açığı oluşturursan yağ yakarsın sağlıklı bir şekilde. Abur cubur da yeme bu arada dışarıdan da aynı şekilde.

Hocalarım lütfen yukarıda sorduğumdan başka bir şey demeyin yukarıdaki verdiğim yiyeceklerle 15 kg ne kadar sürede verilir?
Kalori açığı oluştur. İnternette ne kadar kalori alman gerektiğine bakabilirsin. Belli bir sayı olacak onun altına düşmemen lazım görürsün zaten düşmeyip kalori açığı oluşturursan yağ yakarsın sağlıklı bir şekilde. Abur cubur da yeme bu arada dışarıdan da aynı şekilde.
Hocam 1 senede 10 cm uzarsa ve 6 kilo verirse eğer 1 yılda 6 kg fena değil.
1 senede 6kg az bence.

Hızlı kilo vermektense sağlıklı kilo vermeye odaklan.
13 yaşında bu kadar kilo hemen vermen zararlı olur 1 senede 6 kg versen yeter.

Bu yaşta kalori açığını yemek yemeyerek değil hareket ederek oluşturun. Sizin bu yaşta sağlıklı yiyecekleri yeteri kadar yiyip bol bol hareket etmeniz, direnç egzersizleri yapmanız lazım.
Hocalarım lütfen yukarıda sorduğumdan başka bir şey demeyin yukarıdaki verdiğim yiyeceklerle 15 kg ne kadar sürede verilir?
Herkesin gün içinde yaktığı kalori farklı, nasıl bilelim? Versen de geri alacaksın zaten alışkanlıklarını değiştirmelisin.

Geri
Yukarı