1 TL 7 Dolar Olursa?

Daha fazla  
Şimdi azıcık hayaller alemine dalmanın bir zararı olmaz ama bu hayaller alemi sıradan bir hayaller alemi değil 1 TL'nin 1 Dolar olduğu bir hayaller alemi :D Sabah uyanıyorsunuz sonra televizyonda görüyorsunuz 1 TL 7 Dolar valla alışık olmadığından ağız bile zor söylüyor :D Eğer böyle birşey olsa imkansız gibi birşey bence yapacağınız şeyler neler olurdu?

giphy.gif

Hemen şirketimi 100 kat büyütecek şekilde yatırım yapardım. Çılgınlar gibi ham madde depolardım. Yurt dışında arsalar, evler alır ve hazır yani çalışır durumdaki fabrikalara ortak olurdum.

Şimdi azıcık hayaller alemine dalmanın bir zararı olmaz ama bu hayaller alemi sıradan bir hayaller alemi değil 1 TL'nin 1 Dolar olduğu bir hayaller alemi :D Sabah uyanıyorsunuz sonra televizyonda görüyorsunuz 1 TL 7 Dolar valla alışık olmadığından ağız bile zor söylüyor :D Eğer böyle birşey olsa imkansız gibi birşey bence yapacağınız şeyler neler olurdu?
Otururdum uyurdum yemek yerdim dışarda takılırdım akşam pc başında takılırdım sonra uykum geldimi yine uyurdum

Yeni konular

Geri
Yukarı