1 yılda 14.000 abone başarı sayılır mı?

Hayır başarı 1 yılda 150 bin abonedir?

Evet hocam, 1 yılda düzenli içerik üreten sevdiğim kanallara bakıyorum hepsi kat kat büyük benden. Üstelik 1 yılda gelmişler bu seviyeye, ben ise 1 yılda saçma sapan karışık içerikler ürettiğim için şu an acı çekiyorum :D

Eski oyunları çekiyorum. Sistemim kötü. Skyrim gibi oyunlar oynuyorum. Virüs belgeselleri nedir hocam nasıl yapılır anlatır mısın?

Anladım hocam, gameplay videoları artık sevilmiyor muhtemelen.
Virüs belgeselleri dediğim tarihi falan, bir örnek bırakayım inceleyin yabancı kaynaktan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam peki kanalı bir düzene oturtsam, içeriğimi belirleyip o tarzdan ilerlesem ve kanalı yavaş yavaş o tarza soksam daha iyi olmaz mı? Sıfırdan açmaktansa bir tarz belirlesem kendime, bu sayede kitlemi de kaybetmem. Bilemedim şimdi.
Olmaz hocam o izlenmeleri oturtmanız çok zor olur. 0 dan kanal açmak emin ol ki daha kolay olacaktır.

Olmaz hocam o izlenmeleri oturtmanız çok zor olur. 0'dan kanal açmak emin ol ki daha kolay olacaktır.

Tamamdır hocam fikirleriniz için teşekkür ederim, yeni kanal açınca da 300 kişi falan toplarım şu anki kanalımdan oraya geçecek.
Şu an 3000 izleniyorum, yeni kanala geçince 1000 zor göreceğim ama uzun vadede mantıklı olacak gibi.
Bir sürü insanın fikrini almadan iş yapmak istemiyorum açıkçası, çok kararsız kalan biriyim :D

Tamamdır hocam fikirleriniz için teşekkür ederim, yeni kanal açınca da 300 kişi falan toplarım şu anki kanalımdan oraya geçecek.
Şu an 3000 izleniyorum, yeni kanala geçince 1000 zor göreceğim ama uzun vadede mantıklı olacak gibi.
Bir sürü insanın fikrini almadan iş yapmak istemiyorum açıkçası, çok kararsız kalan biriyim :D
Hocam yeni kanalında neler yapacaksın? Oyun içerikli mi olacak?

Hocam yeni kanalında neler yapacaksın? Oyun içerikli mi olacak?

Hayır hocam, internet gizemleri hakkında olacak, daha detaylı olarak aşağıya sıralıyorum.
İnternetteki gizemli olaylar.
Virüs belgeselleri.
Batış hikayeleri.
Oyunların gizemleri (belki)
İnternetteki gizemi çözülememiş olaylar (filmler, diziler, topluluk olayları vs.)
Bir takım teoriler.

Sizce nasıl bir plan hocam? @726561
Anladım ki 2023 yılında artık oyun içerikleri pek tutulmuyor, eskidi sanırım.

Son düzenleme:
Hayır hocam, internet gizemleri hakkında olacak, daha detaylı olarak aşağıya sıralıyorum.
İnternetteki gizemli olaylar.
Virüs belgeselleri.
Batış hikayeleri.
Oyunların gizemleri (belki)
İnternetteki gizemi çözülememiş olaylar (filmler, diziler, topluluk olayları vs.)
Bir takım teoriler.

Sizce nasıl bir plan hocam? @726561
Anladım ki 2023 yılında artık oyun içerikleri pek tutulmuyor, eskidi sanırım.
Güzel. Bende bir türlü içerik bulamıyorum kendime hitap eden.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı