10.000-12.500 arası F/P hazır sistem önerisi

xxxcefry

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. uzun süredir birçok fırsatı kaçırdım şu anda F/P olan sistem var mı? 10.000-12.500 arası ben bulamadım şu anlık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunu görmüştüm fiyatı iyi de gelmişti ama sizce daha yeni sistemler mi beklemeliyim yoksa bunu kapmali miyim?
Bunu alabilirsiniz fiyatına göre iyi bütçem olsa ekran kartını ARC 770 yapıp öyle alırdım daha da yeni fp sistemler daha gelir mi bilemiyorum bayram bitti bitecek bayram indirimlerinde olan bir sistemdi birde RX 6600'lü olan sistem vardı o da zamlanmış. Yeni sistem gelse de ya içinde RTX 3060 veya RX 6600 falan olur onun da stoğu çabucak biter. Ben de aynı sistemi kullanıyorum kart gerçekten güçlü bir kart her oyunda 1440P oynuyorum 30 FPS altı da görmedim. İsterseniz bir inceleme yapmıştım içindeki karta dair, ona göre bu sistemi alabilirsiniz. Linki yolluyorum 2 dakikaya.

Bunu alabilirsiniz fiyatına göre iyi bütçem olsa ekran kartını Arc 770 yapıp öyle alırdım daha da yeni F/P sistemler daha gelir mi bilemiyorum bayram bitti bitecek bayram indirimlerinde olan bir sistemdi bir de RX 6600'lü olan sistem vardı o da zamlanmış. Yeni sistem gelse de ya içinde RTX 3060 veya RX 6600 falan olur onun da stoku çabucak biter. Ben de aynı sistemi kullanıyorum kart gerçekten güçlü bir kart her oyunda 1440p oynuyorum 30 FPS altı da görmedim. İsterseniz bir inceleme yapmıştım içindeki karta dair, ona göre bu sistemi alabilirsiniz. Linki yolluyorum 2 dakikaya.

Hocam maalesef bütçem yetmiyor ona onun dışında okudum gerçekten çok başarılı bir inceleme olmuş inceleme için teşekkürler bunun yanında size bir sorum olacak RT, DLSS var mı? Benim bildiğim RT destekliyor ama kesin emin olmak istiyorum.

Hocam maalesef bütçem yetmiyor ona onun dışında okudum gerçekten çok başarılı bir inceleme olmuş inceleme için teşekkürler bunun yanında size bir sorum olacak RT, DLSS var mı? Benim bildiğim RT destekliyor ama kesin emin olmak istiyorum.
DLSS yok DLSS sadece Nvidia RTX2000-3000-4000 serisinde var DLSS yerine XeSS var FSR de destekliyor ama XeSS daha iyi FPS veriyor. Her oyunda sürücü güncellemeleri sonrası performans artışı oluyor ve şuana kadar ben öyle ekran kapanıp geri gelmesi gibi sorunları yaşamadım. RT destekliyor RT performansı çok iyi muadillerine nazaran. Örneğin 2080ti'ın RT performansı ile aynı performansı sergiliyor resmen.

DLSS yok DLSS sadece NVIDIA RTX2000-3000-4000 serisinde var DLSS yerine XeSS var FSR de destekliyor ama XeSS daha iyi FPS veriyor. Her oyunda sürücü güncellemeleri sonrası performans artışı oluyor ve şu ana kadar ben öyle ekran kapanıp geri gelmesi gibi sorunları yaşamadım.

Hocam XeSS çok işe yarıyor mu? Grafik açısından.

Hocam XeSS çok işe yarıyor mu? Grafik açısından.
Grafik açısından ben herhangi bir değişme görmüyorum FSR kadar, FSR'de pikselleri sayabiliriz ama XeSS de sayamazsiniz, işe yarıyor tabii ki örneğin bir RX kartta XeSS açarsanız daha az performans alırken arc kartlarda daha iyi performans alırsınız çünkü onun için özel çekirdekleri var. 1440P'de açıyorum ben XeSS'yi genellikle, 1080p'de FSR açıyorum. Çünkü asıl performansı 1440P'de gösteriyor XeSS.

Grafik açısından ben herhangi bir değişme görmüyorum FSR kadar, işe yarıyor tabii ki örneğin bir RX kartta XeSS açarsanız daha az performans alırken Arc kartlarda daha iyi performans alırsınız çünkü onun için özel çekirdekleri var. 1440P'de açıyorum ben XeSS'yi genellikle, 1080P'de FSR açıyorum. Çünkü asıl performansı 1440P'de gösteriyor XeSS.

Anladım hocam oyun testlerine bakarken Forza da RT görmüştüm de ondan sordum.

Hocam öneri için teşekkürler size zahmet bir de. Monitör önerisi yapabilir misiniz? Benim aklımda Casper Excalibur vardı ama bildiğim kadarıyla ölü pixel sorunu olabiliyormuş.

Geri
Yukarı