10.000-13.000 TL arası laptop önerisi

Bütçe
10.000-13.000
Bende uzun süre Lenovo Y700 kullandım aynı konfigürasyonlu. Memnun musunuz Dell'den?
Memnunum aslında ama kasası maalesef çok dandik. Şu iki kısımda kırılmış durumda.
1.png
2.png

Lenovo'da öyle bir durum yoktu çok şükür, kasanın iç plastiği Legion 5 ile aynıydı. Dışı aliminyumdu. Çok sağlam hissetiriyordu hala taş gibi.
ASUS ROG alacakken bunu almıştık, iyi mi yaptık bilemiyorum. 2017'den beri iç temizliğine girişmedim, 93 derece oluyor maksimum oyunda. Ömrü doluyor ama yavaş yavaş.

Arkadaşlar sizi masadan alalım çünkü 520MX geldi😃.

Allah sabır versin.

ASUS ROG alacakken bunu almıştık, iyi mi yaptık bilemiyorum. 2017'den beri iç temizliğine girişmedim, 93 derece oluyor maksimum oyunda. Ömrü doluyor ama yavaş yavaş.

93 6700HQ için yüksek değil mi hocam? Hiç içini açmadığım Y700 Turbo fan ile maksimum 85 derece oluyordu. (960M 91 derecede sabit kalıyordu orası ayrı konu:D)

93 6700HQ için yüksek değil mi hocam? Hiç içini açmadığım Y700 Turbo fan ile maksimum 85 derece oluyordu. (960M 91 derecede sabit kalıyordu orası ayrı konu:D)
4 yıldır temizlemediğim için normal bence, temizlemem için tüm laptopu sökmem gerekiyor. Hiç girişmedim.

Hocam 93 derece ne benimki 109 gördü :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı