10.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
10.000
O Clevo üretimi, isterseniz bende gömebilirim:D benim attığım ise tongfang, sağlamdır.

Bu modele 8 GB RAM ve 1TB HDD yükseltmesi yapsam attığınız Monster fiyatı ile neredeyse aynı fiyat oluyor. Yine de attığınız Monster'ı mı tercih etmeliyim? Teşekkürler.

Bu modele 8 GB RAM ve 1TB HDD yükseltmesi yapsam attığınız Monster fiyatı ile neredeyse aynı fiyat oluyor. Yine de attığınız Monster'ı mı tercih etmeliyim? Teşekkürler.

1TB HDD takmak için yer yok bunda, M.2 takmanız lazım ki onda da fiyatlar çok uçuk. Ben yine de Abra öneriyorum, donanım ve boyutundan ötürü.

Dostum servisi aradım, Abra A7 v13.2 modelinin tongfeng kasa olduğunu söylediler. Bahsettiğin model ile farkı da yok zaten. Bilerek mi yazıyorsunuz yoksa işkembe mi?

İşkembeden sallasam burada ne işim var? Daha MUX Switch'ten bihaber olan servise güvenebilirsiniz tabii, buyurun alın görelim kim haklı:)

Üstadım o vakit bu adamlar 3050ti diye 1650ti takıyor bile olabilirler :)) adama diyorum ki clevo mu kasa tongfang mi, kesinlikle tongfang diyor. Neye nasıl inanacağını şaşıyor insan..

Üstadım o vakit bu adamlar 3050 Ti diye 1650 Ti takıyor bile olabilirler :)) adama diyorum ki Clevo mu kasa tongfang mi, kesinlikle tongfang diyor. Neye nasıl inanacağını şaşıyor insan.

Bana inanmıyorsanız alın bakın, yazar zaten subvendor kısmında. Tongfangin zaten 3050 ile sattığı iki modele var, GM7tgfr ve GM7tger. Yani Abra A7 V11.4 ve 11.5 modelleri. Diğerleri %100 Clevo.

Bana inanmıyorsanız alın bakın, yazar zaten subvendor kısmında. Tongfangin zaten 3050 ile sattığı iki modele var, GM7tgfr ve GM7tger. Yani Abra A7 V11.4 ve 11.5 modelleri. Diğerleri %100 Clevo.
Eminim doğru söylüyorsundur üstat. Benide anlamanı isterim, firmaya sorunca böyle diyorlar.. 8 bütçeyi 10 yapayım dedim, şimdi 11e doğru yolculuktayız.. Sen ne önerirsin bu rakamlara dostum? 11.5'a 11.799 vermeye değer mi sence? Bu arada bana bu iki (13.2 - 11.5&11.4) aynı dediler servisten.. Burada sizin 11.4 ü ısrarla önerdiğinizi, tongfang kasa olduğunu okumuştum. Israrla sordum birebir aynı kasa dediler.. Amaçları ne acaba? Açıp baktığımda gördüğümde iade etmem için tertemiz sebep. Olan müşteri kaybına olmayacak mk acaba? Garip..

Eminim doğru söylüyorsundur üstat. Beni de anlamanı isterim, firmaya sorunca böyle diyorlar. 8 bütçeyi 10 yapayım dedim, şimdi 11e doğru yolculuktayız. Sen ne önerirsin bu rakamlara dostum? 11.5'a 11.799 vermeye değer mi sence? Bu arada bana bu iki (13.2 - 11.5&11.4) aynı dediler servisten. Burada sizin 11.4'ü ısrarla önerdiğinizi, tongfang kasa olduğunu okumuştum. Israrla sordum birebir aynı kasa dediler. Amaçları ne acaba? Açıp baktığımda gördüğümde iade etmem için tertemiz sebep. Olan müşteri kaybına olmayacak mk acaba? Garip.

Servis Abra mı Abra ikisi de aynı kafasında, yaptıkları tamamen saçmalık. Hocam Abra v11.5(tongfang GM7tger) için verilebilir bence şurada test sonuçları var:
Yinede aynı bantta ROG modelleri varsa onlara da bakabilirsiniz.

Ya ikinci el 2060-2070 tulparlara bakacağım, ya şu ne olduğunu tam uyanamadığım gamegaraj cihazlar olacak, ya da dön dolaş 11.5 alacağım inşallah. Lakin yarın sabah arayıp sahtekar mısınız diye soracağım servise.. Saolasın üstadım, zaman ayırdığın için teşekkür ederim..

Yeni konular

Geri
Yukarı