10.000 TL i7 6700K PC Toplama

Emre.k92

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bütçem başlıkta görüldüğü gibi 10.00TL. Hemen hayali falan demeyin her şeyiyle ekran kartından mouse padine kadar en sıfırdan sistem alıyorum. Sadece mouseum var şu an. Sistemi 1'inde kesin alıyorum. İsteyene testler de yaparım. Sistemi garantide ve kurulumda sıkıntı yaşamayayım diye VATAN'dan topluyorum. Daha çok oyun amaçlı olacak. Sadece kulaklığı ve mouse pad'i gameextra'dan sipariş edicem. Alıcağım sistem aşağıda ektedir. Şimdi artık 1 hafta kaldı neredeyse(çok heyecanlıyım). Bu sistemde şu değişmeli bu uyumsuz olmuş diyebileceğiniz bir şey var mı ? Ya da herhangi bir görüş yorumunuz varsa lütfen belirtiniz. İlginiz yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

game ex.png
vatan pc.png

Selam keşke yatırımınızı sistem ağırlıklı yapsaydınız. Çevre birimlerini her türlü alırsınız. önemli olan her daim sistemdir sistemi biraz daha güçlendirip çevre birimlerini 2. Plana bırakmanız daha sağlıklı bir karar olur. Kasa olsun, bellekler olsun, ekran kartı olsun, anakart olsun daha iyi yapılabilir.

980 Ti modelinde Evga ve Asus un da performanslı modelleri var , baktınız mı testlerine ?
Forumlarda baktım. Galax ve evga ön plana çıkıyor. Ama çoğu yerde gtx 980 ti sonuçta hangisi biraz daha hesaplıysa al geç diyen de var. Benim için ise sistemi vatandan toplucağım için çok seçenek yoktu.
10.ooo TL bütçeniz var ise X99 sistem toplamanızı tavsiye ederim.
x99 sistemi daha çok render yapmayı düşünen kullancılar için öneriyolar. Ayrıca z170 sistemi daha güncel. Benim çok renderlık işim olmadığı için z170 sistemi seçtim.

Selam keşke yatırımınızı sistem ağırlıklı yapsaydınız. Çevre birimlerini her türlü alırsınız. önemli olan her daim sistemdir sistemi biraz daha güçlendirip çevre birimlerini 2. Plana bırakmanız daha sağlıklı bir karar olur. Kasa olsun, bellekler olsun, ekran kartı olsun, anakart olsun daha iyi yapılabilir.
Şuan için değişitirdiğim tek şey anakartı msi m7 yaptım. Klavyeyi iptal ettim başka yerde daha ucuza buldum. Başka neyi değiştirebilirim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı