Bütçe
10.000

HipsterX

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba, iyi günler.
Bir arkadaşım için günlük işlerinde, ders ve ofis programlarını kullanabilmek için bir dizüstü bilgisayar arıyoruz. Bilgisayarda oyun oynamayacak, daha taşınabilir ve kompakt bir bilgisayar arıyoruz. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Merhaba, iyi günler.
Bir arkadaşım için günlük işlerinde, ders ve ofis programlarını kullanabilmek için bir dizüstü bilgisayar arıyoruz. Bilgisayarda oyun oynamayacak, daha taşınabilir ve kompakt bir bilgisayar arıyoruz. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Şu an indirimde büyük ihtimalle, fiyatı artmadan kaçırmayın derim.

Daha fazla depolama kapasitesi istiyorsanız şöyle bir model var.

Ben en azından içerisinde ekran kartı bulunsun diye mx 350'li bir model aldım: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...-82h80146tx-p-HBCV00001VI9ZR?magaza=Webdensin Sizin en başta attığınız model ile fark var mı acaba depolama dışında size zahmet bakar mısınız?

1 - Ekranı 15.6"
2 - Şarjlı kullanım süresi yazmıyor, sanırım bataryası yok.
3 - Daha Hafif
Evet yeni fark ettim boyut farkını. Bataryası var, yaklaşık 4-5 saat gidiyormuş yorumlarda gördüm. En düşük performans moduna alırsak daha da yüksek olabilir diye düşünüyorum. Ayrıca klavyede sağda rakamlar var. Ne deniyor oraya bilmiyorum ama sizin attığınız modelde yok. Belki malzeme kalitesi farklıdır. Onun dışında ekstra 700tl verip 1tb hdd almak mantıklı mı bilemiyorum.

Az önce tekrar baktım da ekranı cidden baya küçükmüş. 700tl verip hem 1tb hdd hem de daha büyük ekran almak daha mantıklı.

Evet yeni fark ettim boyut farkını. Bataryası var, yaklaşık 4-5 saat gidiyormuş yorumlarda gördüm. En düşük performans moduna alırsak daha da yüksek olabilir diye düşünüyorum. Ayrıca klavyede sağda rakamlar var. Ne deniyor oraya bilmiyorum ama sizin attığınız modelde yok. Belki malzeme kalitesi farklıdır. Onun dışında ekstra 700tl verip 1tb hdd almak mantıklı mı bilemiyorum.

Az önce tekrar baktım da ekranı cidden baya küçükmüş. 700tl verip hem 1tb hdd hem de daha büyük ekran almak daha mantıklı.

Bence 1TB HDD yerine 512GB SSD daha mantıklı olur. Ayrıca bu modelde sepette indirim varmış, hemen alacaksanız kaçırmayın. Pil ömrü'de 7.50 saat yazıyor.

Geri
Yukarı