Bütçe
10.000
Bence 1TB HDD yerine 512GB SSD daha mantıklı olur. Ayrıca bu modelde sepette indirim varmış, hemen alacaksanız kaçırmayın. Pil ömrü'de 7.50 saat yazıyor.

Hocam üstte dediğim gibi bu modeli aldım: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82h80146tx-p-hbcv00001vi9zr Bunda bir ram slotu çıkarılabilir halde. Yani yükseltme yapabilirim. Acer ne durumda bilmiyorum. Ürün elime geldiğinde beğenmezsem iade ederim.

Hocam üstte dediğim gibi bu modeli aldım: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82h80146tx-p-hbcv00001vi9zr Bunda bir ram slotu çıkarılabilir halde. Yani yükseltme yapabilirim. Acer ne durumda bilmiyorum. Ürün elime geldiğinde beğenmezsem iade ederim.

Şimdi farkettim, gariptir ama acer modelin başlığında MX350, teknik özelliklerinde MX330 yazıyor. Fazla depolama alanı ihtiyacınız yoksa bence lenovo almakla iyi yapmışsınız.

Ideapad serisinde gömülü RAM mevcut. Bir slot gömülü yükseltme yaparsınız ancak Dual kullanamazsınız.

Bir slot gömülü değil. 4x2 yani. 4 GB RAM'i söküp yerine 16 GB RAM taksam 4+16 Flex olacak dediğiniz gibi. Ancak Intel'de RAM'in Flex olması çok da problem olmaz gibi. AMD Ryzen 5 5500u kullansam Dual kullanmaya özen gösterirdim çünkü en verimli performansı Dual'de veriyor. Yanlış biliyorsam düzeltin hocam. Pek bilgim yok maalesef.

İdeapad serisinde gömülü ram mevcut. Bir slot gömülü yükseltme yaparsınız ancak dual kullanamazsınız.
Bu sistem yerine ne alabilirdim hocam sizce başka? İade hakkım var biliyorsunuz. Olmadı değiştiririm.

Son düzenleme:
Bir slot gömülü değil. 4x2 yani. 4 GB RAM'i söküp yerine 16 GB RAM taksam 4+16 Flex olacak dediğiniz gibi. Ancak Intel'de RAM'in Flex olması çok da problem olmaz gibi. AMD Ryzen 5 5500u kullansam Dual kullanmaya özen gösterirdim çünkü en verimli performansı Dual'de veriyor. Yanlış biliyorsam düzeltin hocam. Pek bilgim yok maalesef.

Bu sistem yerine ne alabilirdim hocam sizce başka? İade hakkım var biliyorsunuz. Olmadı değiştiririm.
Hiç bir şekilde Flex malesef Dual kadar performans vermez. Flex olarakta kullanabilirsiniz ya da atılan Lenovo'yu alabilirsiniz onda gömülü ram yok diye biliyorum teyit ediniz. ikisinde de tn panel var ve gerçekten kötü ekrana sahipler.

Geri
Yukarı