10.000 TL monitör dahil sistem toplamak

Evet haklısınız ilk mesajımda belirttiğim sistem bütçeyi aşıyor. Kararsız kaldığım konu sistemden kısmak ile 2bin 3bin lira fazla vermekti. Uzun araştırmalar yaptım 2070S'in 1080P oyunculuk için çok üst düzey kaldığını gördüm ve vaz geçtim. 2. yazdığım sistemi almaya karar verdim o da bütçeyi geçiyor ama KDV indirimlerini bekleyeceğim ve 10.000 civarı bir fiyata alacağım.
Monitör olarak viewsonic in curve 144mhz 1ms ekranı var. 1300 tl olması lazım. Türkçe bir menusu var.

@Merhababa Teşekkürler önerin için ama rtx süper serisi bir kart istiyorum sistemde.
Monitör olarak viewsonic in curve 144mhz 1ms ekranı var. 1300 tl olması lazım. Türkçe bir menusu var.
ASUS’un VG24VQ modeline karar verdim. KDV indirimi ile birlikte 2060S olan sistem 10.500TL tutuyor.

@Merhababa Teşekkürler önerin için ama rtx süper serisi bir kart istiyorum sistemde.

ASUS’un VG24VQ modeline karar verdim. KDV indirimi ile birlikte 2060S olan sistem 10.500TL tutuyor.
Kdv ındırımı ne zaman olur? Sürekli olan bir şey mi? İlk defa sistem toplayacağım, yabancıyım böyle şeylere..

Çok teşekkür ediyorum hocam. Darısı en yakın zamanda size inşallah. :)
Sağolasın teşekkürler. Sistemine bir daha baktım da depolama olarak takviye yapmanız gerekebilir elinizde HDD veya SSD yoksa. Çünkü 250 GB uzun süre yetmeyebilir. Bu sistemin hakkını verecek oyunların kapladığı yer bir hayli fazla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı