8.600 TL monitör dahil sistem toplamak

Bütçe
8600 tl

Mansouki

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle arkadaşım bu konuda yardımcı olacak birini arıyor. İkimizin de teknik bilgisi sıfır, yani kendimiz ayrı ayrı yerlerden parça alıp toplayamayız.
Asıl amacı ise şu kasanın içi şık görünsün, kasamda beyaz olsun ve ARGB kasa istiyorum dedi. Ben de Sinerji'den şöyle bir şey topladım. Bundan iyi beyaz ve ARGB kasalı sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.

• İşlemci: Ryzen 5 2600.
  • Anakart: Gigabyte B450M S2-h.
  • RAM: GeIL 16 GB(2x8) Evo X II RGB AMD Edition 3600MHz.
  • Ekran kartı: MSI GeForce GTX 1660 Super Gaming X
  • SSD: WD 500GB M.2 SSD.
  • Kasa: Ranker cygnus V2 beyaz
  • Power Supply: FSP 600W Hydro serisi 80+
  • Monitör: Philips 23.8" 242E1GAJ.

Bunların hepsi toplama maliyeti dahil tam 8596 TL yapıyor. 4 TL'ye de çikolata yeriz.

Hocam tek tek alırsan bu bütçeye RTX 2060 sığıyor bence iyi düşün. Çünkü attığın sistem kesinlikle bu bütçeyi hak etmiyor sadece monitör ve RAM iyi.

Teşekkür ederim hocam bütçenin 100 TL altına RAM monitör ve kasa hariç diğer parçalarla sistem önerebilir misin zahmet olmazsa.

2 tane olacak:

Teşekkür ederim hocam bütçenin 100 TL altına RAM monitör ve kasa hariç diğer parçalarla sistem önerebilir misin zahmet olmazsa.
Onlar hariç demenin sebebi elinde olması mı yoksa onları beğenmen mi? Kasa kötü çünkü önermem onu. Şöyle bir sistem bırakıyorum hocam.

Toplam: 8754 TL. Eğer pahalı geldiyse indirmene yardımcı olurum ancak bu hali gayet iyi oldu diye düşünüyorum.

Onlar hariç demenin sebebi elinde olması mı yoksa onları beğenmen mi? Kasa kötü çünkü önermem onu. Şöyle bir sistem bırakıyorum hocam.

toplam: 8754 TL. Eğer pahalı geldiyse indirmene yardımcı olurum ancak bu hali gayet iyi oldu diye düşünüyorum.

Hocam kasayı kendime toplamıyorum maalesef tam olarak 8600 TL bütçe var 10 20 TL oynar ya da oynamaz. Arkadaşımın asıl amacı ise beyaz sade bir sistem toplamak performansa pek önem vermiyor zaten oynadığı oyunlarda LoL CS:GO Valorant tarzı oyunlar o yüzden söylemiştim ayrıca farklı sitelerden toplanılacaksa bütçe 8500 TL oluyor.

Hocam kasayı kendime toplamıyorum maalesef tam olarak 8600 TL bütçe var 10 20 TL oynar ya da oynamaz. Arkadaşımın asıl amacı ise beyaz sade bir sistem toplamak performansa pek önem vermiyor zaten oynadığı oyunlarda LoL CS:GO Valorant tarzı oyunlar o yüzden söylemiştim ayrıca farklı sitelerden toplanılacaksa bütçe 8500 TL oluyor.
Hocam önerdiğim sistem tam olarak 8500 TL. Şiddetle tavsiye ederim.

Hocam öncelikle teşekkür ederim sisteminizi gördüm ancak arkadaşımın niyeti performanstan çok görsellik yönünde bu yüzden değerlendireceğini sanmıyorum.
Hocam asıl bunu değerlendirmeli bence. Çünkü önerdiğim sistem hem performans hem de görsellik konusunda mutlu eder.

Geri
Yukarı